додому Краса і здоров'я

Як позбутися другого підборіддя?

1287

Відомий всім вираз «Один добре, а два краще» ніяк не можна спожити щодо підборіддя. Воно повинен бути в єдиному екземплярі, і крапка! Якщо це не ваш випадок, будьте готові завдати ворогові три нищівних удару.як позбутися другого підборідка

Вправи

Причинами появи другого підборідка в числі інших є ослаблені м’язи. З віком вони втрачають свій тонус і еластичність. Підтримувати їх в хорошій формі можна за допомогою вправ. Виконувати всі відразу необов’язково: виберіть для себе ті, які найбільше сподобалися. В ідеальному варіанті слід робити комплекс щодня, але навіть якщо ви будете повторювати його кілька разів на тиждень, результат буде. Кращий час для виконання – вранці або ввечері після вмивання.

Тягнемося до сонечка. Тримайте голову прямо. Потягніться підборіддям спочатку вперед, потім вгору. У кожному положенні затримаєтеся на 5-7 секунд. Повторіть 10 разів.

Губки бантиком. Витягніть губи у формі трубочки і з усіх сил потягніться ними і нижньою частиною обличчя вперед. При цьому можна видавати звуки на подобу вовчого виття. Як показує практика, це допомагає при виконанні вправи.

Малюємо алфавіт. Візьміть в зуби олівець так, щоб його незаостренний кінець виявився у вас в роті. Іншим кінцем починайте викреслювати в повітрі по черзі всі літери алфавіту.

Після виконання вправ можна лягти на рівну тверду поверхню (найкраще підійде підлогу) і полежати, розслабившись, 5-10 хвилин.

Масаж

Масаж зручний тим, що виконувати його можна в будь-який час і в будь-якому місці. Дивіться телевізор, сидите за робочим столом, відпочиваєте з друзями – завжди можна знайти пару вільних хвилин. Найпростіший прийом масажу – легкі пощипування в районі шиї і підборіддя. Двох-трьох хвилин таких маніпуляцій кілька разів на день буде достатньо.

Інші способи опрацювати проблемну зону

• Помістіть обидві долоні на центр підборіддя знизу і починайте повільно, з легким натиском, вести їх у напрямку до вух. Повторіть маніпуляції 7-10 разів.

• Кубіком льоду пройдіться по всій поверхні підборіддя, шиї і області декольте. З такого простого та ефективного прийому можна починати кожен день.

• Розподіліть по шкірі 1-2 ст. л. меду і повільними, акуратними рухами масажуйте проблемну область протягом 3-5 хвилин до появи легкого почервоніння. Після змийте мед теплою водою.

• Після нанесення ранкового крему опрацювати шкіру в області шиї і підборіддя за допомогою легких поплескувань пальчиками і пощипування. Буде достатньо 1-2 хвилин маніпуляцій.

• 1-2 рази на тиждень під час прийому душу або ванни масажуйте проблемну область масажною рукавицею близько 3 хвилин.

Дізнайтесь більше:

Косметичні засоби

В’яла шкіра, з якої і народжується друге підборіддя, потребує хорошого регулярного зволоження. Але про шию ми часто забуваємо, завдаючи крем виключно на обличчя.

Отже, перше правило: живильні засоби слід розподіляти в тому числі по шкірі в області нижньої частини підборіддя і шиї!

Не завадить і додатковий догляд. В даному випадку ефективним вирішенням проблеми можуть стати компреси. Для початку спробуйте мінеральний. У склянці негазованої мінеральної води розведіть 1 ст. л. морської солі. Умочіть в вийшла рідина рушник і покладіть його на область підборіддя і шиї на 5-7 хвилин. Після знову його змочіть, згорніть у трубочку, візьміться двома руками за його кінці і почніть поплескувати їм себе знизу по підборіддю і шиї. Не полінуйтеся присвятити цьому 3-4 хвилини. Замість мінерального компресу підійдуть також компреси з відвару ромашки або мати-й-мачухи.

Прекрасним засобом, здатним повернути шкірі пружність і еластичність, є глиняна маска. Розбавте 1 ст. л. порошку блакитної глини прохолодною водою так, щоб вийшла однорідна маса. Нанесіть її на 10 хвилин на проблемну область, потім змийте теплою (не гарячою!) водою.

попередня статтяДомашня косметика із чаю
наступна статтяТехніка швидкого красивого макіяжу

Додати коментар