додому Краса і здоров'я

Техніка швидкого красивого макіяжу

Іноді вранці абсолютно не залишається часу на макіяж — ми постійно кудись поспішаємо і запізнюємося. Йти на роботу без звичного макіяжу не хочеться, та й не кожна може собі це дозволити.швидкий макіяж

Освоїмо техніку експрес макіяжу за 15 хвилин.

1. Насамперед слід ретельно підготувати шкіру до макіяжу, — це запорука його успіху. Необхідно очистити обличчя за допомогою м’якого молочка і зволожити його живильним кремом. Після слід нанести тональну основу за допомогою кисті або пальців — кому як зручніше. Тональний крем за бажанням можна замінити більш легким ВВ-кремом.

2. На верхню повіку нанести світлі тіні. Зовнішній кут профарбувати темно-коричневими тінями і злегка розтушувати. Не повинно бути видно чітких меж.

3. Нижню повіку можна злегка освітлити за допомогою тіней: нанести їх на палець і розтушувати по століттю. У куточок ока помістити «крапельку» світлих тіней. Вона допоможе зробити погляд виразнішим. Верхню і нижню повіку підвести м’яким темно- коричневим олівцем. Лінія повинна поступово розширюватися до зовнішнього куточка ока.

4. Добре фарбувати верхні вії й трохи нижні. Для цього найкраще використовувати класичну чорну туш. Однак якщо ви звикли до кольоровий, то можна скористатися і нею. Тільки врахуйте: якщо ви збираєтеся в офіс, колір туші не повинен бути надто яскравим.

5. На губи нанести матову помаду або блиск світло-коричневого відтінку — він універсальний. Витрачати при цьому час на підводку не варто. Можна просто контур губ профарбувати трохи більш ретельно.

6. Промальовувати олівцем або темними тінями лінію брів і розтушувати її для додання природності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут