додому Краса і здоров'я

Як боротися з вуграми на шкірі обличчя?

Вважається, що акне, як  і будь-яка інша висип з’являється на шкірі через те, що в організмі відбуваються які-небудь збої, можливо, гормональні, а часом і більш серйозні. Симптоми деяких захворювань, а також побічні ефекти різних медичних препаратів і ліків також відбиваються на шкірі. шкіра обличчяТакі проблеми можуть виникнути через те, що в раціоні присутня велика кількість продуктів, походження яких далеко не натуральне. Особливо шкідливі містять барвники газовані напої, а от звичайна вода — корисна. Вона очищає організм і нормалізує роботу обміну речовин, а також виводить токсини.

Що ж може бути корисним?

Борошно ячмінне містить велику кількість клітковини, тому використовувати його при випічці хліба можна і потрібно.

Не варто сильно зациклюватися на цукрі. Звичайно, без нього життя не так солодке, але все ж це привід заробити собі цукровий діабет. А щоб себе потішити, можна з’їсти сухофрукти. Вони не містить цукру, але при цьому солодкі і смачні.

Всілякі сухарики, чіпси, горішки в шоколаді, — все це дає організму дуже велику порцію шкідливих речовин. І саме така їжа викликає велику кількість прищиків і вугрів буквально на наступний день.

Не варто також забувати про те, що молоко дуже важливе для організму, як для дитячого, так і для дорослого. Природно, дорослій людині молока варто пити менше, ніж дитині, адже воно містить гормони росту. А щоб і мамі, і татові, і малюкові молоко було пити смачно, допоможе мука ячмінна: адже з неї можна приготувати дуже корисні булочки, наприклад, з яблуками.

Дізнайтесь більше:

Існує думка, що хліб шкідливий для організму. Але також всім відомо, що з давніх часів люди вживали його в їжу і були здоровими і сильними. У чому ж тут підступ? Все просто. Споконвіку люди використовували для приготування хліба натуральні інгредієнти, такі як амарант, борошно ячмінне, кукурудзяне, житнє, без хімічних добавок. А все, що створено природою, може приносити організму користь.

Неповноцінна натуральність покупного хліба може також викликати появу вугрового висипу, лущення і передчасне старіння шкіри. І щоб всього цього уникнути, варто переглянути свій раціон харчування на користь натуральної їжі. Замінити чіпси на сухофрукти, замовити хлібопічку і приготувати хліб і булочки з натуральної муки ячмінної, кукурудзяної або житньої, їсти на вечерю салати з овочів, а на перекушування — фрукти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут