додому Краса і здоров'я

Воскова депіляція в домашніх умовах

Сучасні жінки в гонитві за досконалістю все частіше віддають перевагу таким методам депіляції як воскова. Процедура дозволяє отримати бездоганно гладке тіло на строк до 4-х тижнів.воскова депіляція

Що являє собою воскова депіляція

Суть депіляції полягає в висмикуванні зростаючого волоска з фолікули, в результаті чого ми отримуємо чисту, позбавлену волосся шкіру. Віск для процедури може бути як гарячим, теплим, так і холодним.

Так само майстри ділять матеріал на:

  • капсульний;
  • касетний;
  • баночний;
  • готовий в смужках

У кожного з цих видів є своя область застосування. Найбільш ощадливий і зручний у застосуванні варіант — це касетний віск. Більш складний у зверненні баночний і капсульний, але ці види прекрасно підходять для чутливої ??і ніжної шкіри. Вхідні до складу воску різноманітні добавки пом’якшують, дезодорують і освіжають шкіру під час процедури. Використання після процедури пом’якшуючих, заспокійливих, що уповільнюють ріст волосся лосьйонів підвищить ефект від процедури в кілька разів.

Депіляція в домашніх умови

Для проведення депіляції потрібні тальк, дезінфікуючий засіб для шкіри, шпатель, віск, прилад для плавки воску і спеціальні целюлозні смужки. Касетний воскоплав зручний тим, що Вам необхідно тільки встановити касету зі складом в прилад і включити його. Нагрітий склад за допомогою ролика дозується на шкіру найтоншим шаром. Баночний і касетний віск плавляться до певної температури і наносяться за допомогою шпателя. Оптимальна довжина волосків для комфортної процедури становить 5 мм.

Дізнайтесь більше:

Процедура депіляції

Перед проведенням процедури необхідно скористатися скрабом на депіляційній ділянці. Обрана область очищається дезинфікуючим складом, обезжирюєтся тальком і шпателем наноситься тонким шаром шар воску по росту волосся.

Далі на нанесений віск необхідно щільно прикласти целюлозний бандаж і, натягнувши шкіру, смикнути смужку проти росту волосся. Смикати смужку необхідно паралельно поверхні депіляційної зони.

Після проведення депіляції не варто мочити зону 24 години або поки не зійде почервоніння і уникайте використання спиртовмісних засобів. Залишившись на шкірі склад і липкість легко зняти маслом. Смужку для депіляції можна використовувати кілька разів. Залишилося тільки нанести лосьйон після депіляції і радіти чистійі гладкій шкірі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут