додому Дієти і харчування

Популярний Bubble Tea забив весь шлунок підлітка

На сьогоднішній день користується попитом новомодний напій з кульками, інакше його називають перловим або пінистим чаєм. Назва «чай» дано йому вельми умовно, оскільки в ньому присутній заварка, поєднана з звичайним соком з фруктів або молоком, інколи додають ще й лід. Основна особливість напою — ті самі «перлини» — маленькі кульки з тапіоки. Такий популярний чай особливо до смаку припав дітям.

Судячи з усього, це незвичайне ласощі не така вже й безневинна, як може здатися спочатку.

14-річна дівчинка з Піднебесної кілька днів мучилася від болю в животі. Крім того, майже тиждень вона страждала від запору і зовсім відмовилася від їжі. Дитину в терміновому порядку доставили в медичний заклад, коли її стан наблизилося до важкого. Яке було здивування лікарів, коли при проведенні комп’ютерної томографії з’ясувалося, що в шлунку дівчинки майже сотня «дивних сферичних тіней».

Медперсонал відразу уточнив, не вживала вона перед цим що-небудь схоже, і дівчинка поділилася, що пила напій з тапиочными кульками, але тільки один раз.

Довідка: Тапіока — крохмалиста їжа, яка здебільшого складається з вуглеводів. Однак винуватицею непрохідності кишечника вона стати не може. Але вищевказані кульки мають у своєму складі і інші, менш безпечні в цьому плані добавки, наприклад, гуарова камідь — волокно, відповідальна за клейкість. Воно з’єднує між собою ці сферичні вироби з тапіоки. При з’єднанні з водою це речовина розширюється.

Доктора висунули версію, що дівчинка випила далеко не один напій, що вимальовувало більш правдоподібну картину. Вживання надмірної кількості подібних кульок насправді могло спровокувати запор та інші симптоми.

Не беручи до уваги цей факт, в ступор вводить те, що перераховані речовини та інші компоненти, які часто зустрічаються в чайних кульках, не відносяться до «рентгеноконтрастні» і, по суті, взагалі не повинні переглядатися при рентгенографії або КТ: промені проходять крізь них.

Ймовірно, свій вплив надав який-небудь інший тип добавки, але що це було, знову-таки незрозуміло. На сьогоднішній день відомо, що кульки з Bubble Tea і до цього випадку виявлялися при обстеженні за допомогою томографії у хворих. Існувала навіть думка, що «перли» складається зі старих покришок і взуття, але ця гіпотеза не підтвердилася.

Стосовно дівчинки-підлітка з поточної статті, її благополучно вилікували за допомогою проносного і відправили додому.

Фото: designtaxi.com

Натхнення: www.medpulse.ru

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут