додому Краса і здоров'я

Як виглядати молодше від своїх років

Після тридцяти кожна з нас замислюється над тим, як залишатися привабливою і виглядати молодше своїх років? Звичайно, вік — це не більше ніж цифра в паспорті, і набагато важливіше те, як ти себе відчуваєш всередині. Однак відстрочити років на 10-15 момент, коли вік видаватиме тебе, цілком можна.

Наведені нами способи, як виглядати молодо, досить прості. Немає тут згадки про пластичну хірургію та інші радикальні варіанти вирішення проблеми. Ми лише визначимо ряд завдань, вирішувати які тобі доведеться комплексно.

13-02-15-foto-700x467-1

Красива шкіра

Ніщо так не видає вік, як стан шкіри на обличчі і руках. Поява зморшок — лише питання часу, твоє завдання — його відтермінувати. Починати піклуватися про шкіру потрібно якомога раніше, і не забувати про таку важливу складову жіночої краси, як здоровий сон. Які б справи тебе не чекали, старайся спати не менше 8 годин на день.

Обов’язково підбери для себе очищаючий засіб, тонік і зволожуючий крем, причому краще з однієї лінії. Особливо важливо для молодості шкіри раз на тиждень робити пілінг, який очищає шкіру від старих, відмерлих клітин.

Нарешті, захисти шкіру від згубного впливу сонячного ультрафіолету. По-перше, вони безпосередньо висушують шкірний покрив, по-друге, уповільнюють процес вироблення організмом колагену. Не зловживай засмагою, користуйся спеціальними захисними кремами і навіть у нашому холодному кліматі в сонячний літній день одягай широкополі капелюхи, що прикривають обличчя від променів.

Струнка фігура

Природна повнота — ще одна ознака старіння. Хоча зазвичай порушення нормального процесу обміну речовин стартує не раніше 50, зайва вага здатна зістарити і зовсім молодих дівчат до 30 років.

Прийми за аксіому, що між 30 і 40 кожен зайвий кг ваги додає до твого віку 1 рік. Для боротьби з повнотою абсолютно не обов’язково катувати себе навантаженнями, досить поліпшити обмін речовин. Щоб виглядати молодше своїх років цілком достатньо практикувати здорове харчування, користуватися сходами замість ліфтів, здійснювати регулярні прогулянки на свіжому повітрі.

Мистецтво макіяжу

Правильно накладений макіяж здатний приховати недоліки і зробити тебе молодшою на декілька років. Особливу увагу приділи нанесенню тонального крему, який заретушує нерівності і вікові пігментні плями на шкірі. Для цих цілей краще підійдуть засоби з рідкою структурою, так як щільні їхні аналоги можуть лише підкреслювати окремі зморшки.

Не варто намагатися виглядати набагато молодше своїх років, адже жінки, які надмірно молодять себе в очах оточуючих вельми помітні, зрештою, вік — це наше багатство.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут