додому Новини

Вчені заявляють, що вітамін D3 на 28% знижує ймовірність захворіти коронавірусом

412

Вчені, які досліджували вплив добавок на імунну систему, стверджують, що регулярний прийом вітаміну D значно, на 28%, знижує можливість зараження і смерті від коронавірусу. Інформація була опублікована у виданні Scientific Reports.

Нестача вітаміну D в організмі тісно пов’язана зі здатністю людини протистояти вірусним захворюванням. Дослідники з Університету Джона Хопкінса вирішили визначити, чи здатна терапія вітаміном D знизити можливість зараження Ковід-19. В ході масштабного дослідження, що проводилося в 2020 році, були задіяні три досвідчені групи. 220 тисяч респондентів, які отримували в якості добавки вітамін D3, 35 тисяч респондентів, які вживали вітамін D2 і контрольна група, що включає 407 тисяч учасників.

Вченими було з’ясовано, що найбільший відсоток учасників, успішно протистояли вірусного захворювання, брав в якості терапії вітамін D3. За даними досліджень вітамін D3 на 28% знижує ймовірність зараження коронавірусом і на 33% ризик смерті від Ковід-19.

Автори підкреслили, що результат досліджень потрібно приймати асоціативно, не вишукуючи в них причинно-наслідкові зв’язки. Вчені працювали з респондентами віддалено, використовуючи лише медичну інформацію про них. Отриманий результат відображає уважність до свого здоров’я тих, хто приймає вітамінні добавки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут