додому Вагітність і діти

В якому віці найкраще мати дітей

12

На питання, яке хвилює багатьох людей, немає однозначної відповіді. Це з тим, що у вік, коли найкраще завести дитину, впливає кількох чинників. Він не однаковий для чоловіків та жінок. Які ще моменти впливають на потрібний для цього час.

Image by Sasin Tipchai from Pixabay

Біологічний фактор

У чоловіків діапазон для народження дитини ширший, ніж у жінок. Їхній організм виробляє здорову сперму з 16 до 40 років. За відсутності шкідливих умов та дотримання правильного способу життя цей період суттєво збільшується.

У якому віці краще всього мати дітей

Для жінок найкращий біологічний вік – 20 років. Це час формування найякісніших яйцеклітин. До тридцяти років їхній стан починає погіршуватися.

Фінансовий статус

Поява дитини передбачає значне збільшення витрат. Існують державні програми підтримки народжуваності. При цьому багато людей наважуються мати дітей у віці, коли сформовано матеріальну базу.

Соціальне становище

Діти вимагають багато любові та уваги. Якщо батьки ще навчаються, їхня робота пов’язана і тривалими відрядженнями, а житлові умови залишають бажати кращого, не варто поспішати з народженням дитини.

Добре, коли батьки живуть у шлюбі. Наявність партнера, який розділяє тимчасові та фінансові обов’язки щодо виховання дітей, є серйозною підтримкою. За такого стану найкращим віком для їх народження можна вважати рік після весілля. Це не означає, що не можна виростити малюка поодинці, просто доведеться більше докласти зусиль.

З точки зору соціального стану найкращий вік, щоб народити дітей, – 25 років. На той час людина має гарне здоров’я, роботу зі стабільним доходом, який подвоюється у шлюбі.

Емоційний розвиток

Для чоловіків воно передбачає зміну пріоритетів з появою дітей. Замість посиденьок з друзями, рибалки, перегляду футбольного матчу, доведеться бути батьком та годувальником. Для багатьох така ситуація стає серйозним стресом, з яким не всі можуть упоратися.

У жінок все складніше. Іноді їм доводиться робити вибір між кар’єрою та необхідністю грудного вигодовування. Не всі керівники йдуть назустріч молодій мамі. Якщо вона емоційно готова залишити дитину з нянею і повернутися до роботи або, навпаки, сидіти з малюком, забувши про кар’єру, вона може мати дітей.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня статтяЦі 10 продуктів з пребіотиками принесуть чималу користь вашому кишківнику
наступна стаття8 порад, як поводитися з чоловіком-трудоголіком

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут