додому Сім'я і відносини

8 порад, як поводитися з чоловіком-трудоголіком

12

Якщо діти не бачать батька, а дружина забула, коли з ним останній раз розмовляла, швидше за все він захоплений своєю роботою. У трудоголіків немає друзів, вони мають порушення сну та концентрації уваги. Причинами такого перевантаження можуть бути необхідність забезпечити сім’ю, бажання уникнути інших проблем. Як жінці поводитися з чоловіком-трудоголіком.

Розкажіть, що ви відчуваєте

Людина, яка багато працює, рідко помічає, що відбувається довкола. Поговоріть спокійно про проблеми, що існують удома, спробуйте разом знайти вихід із ситуації.

8 порад, як поводитися з чоловіком-трудоголіком

Не змушуйте його почуватися гірше

Коли чоловік удома, намагайтеся не сваритися, не провокуйте конфлікт. Якщо дуже сильно тиснути, — це змусить людину ще більше віддалитися від сім’ї, піти у роботу.

Насолоджуйтесь часом, який проводите разом

Навіть якщо його небагато, не намагайтеся з’ясовувати стосунки. Займіться якоюсь спільною справою всією сім’єю.

Створіть комфорт у будинку

Дайте чоловікові можливість розслабитися, відпочити на улюбленому дивані. Він може виявити, що це йому подобається і захоче частіше залишатися вдома.

Не спрощуйте завдання

Хоча людина багато працює, вона зобов’язана приділяти час сім’ї. Якщо він пропускає важливі домашні події, то повинен відчувати провину та відповідальність за це. Дружина не може виправдовувати його у таких питаннях.

Подбайте про себе

Якщо ви бачите, що трудоголік своєю поведінкою руйнує шлюб, спробуйте впоратися з ситуацією. Подумайте про дітей та себе. Подбайте, щоб у всіх було те, що їм потрібне. Чоловік може пошкодувати про те, що прогаяв, але нерідко подібна ситуація його влаштовує.

Змініть порядок дня

8 порад, як поводитися з чоловіком-трудоголіком

У короткі проміжки часу, коли трудоголік вдома, проводите спільні сімейні заходи. Це можуть вечеря, ігри на свіжому повітрі, прогулянка, у якій беруть участь усі.

Святкуйте маленькі перемоги

Якщо чоловік прийшов додому раніше звичайного часу, за це варто подякувати. Зробіть йому щось приємне.

Джерело

попередня статтяВ якому віці найкраще мати дітей
наступна статтяЛікування геморою ромашкою

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут