додому Краса і здоров'я

Стрижка каскад на середнє волосся — з чубком або без чубчика?

Для волосся середньої довжини ідеально підходить зачіска каскад. Погодьтеся, що перед тим, як зважитися на ту чи іншу стрижку, ми довго обдумуємо і побоюємося. Підстригти волосся дуже легко, а от повернути волоссю колишню довжину дуже складно. Значить, треба ретельно все продумати перед тим, як ви зважитеся на стрижку.

10-02-15-foto-700x525-2

Жіночі стрижки на середнє волосся

Для кожного обличчя існує своя зачіска. Слід знати про те, що одна і та ж стрижка на різних обличчях і виглядати буде по-різному. Пов’язана така закономірність з різними факторами. Зокрема, все залежить від стану волосся і їх кольору, а також самого майстра, який буде вам робити ту чи іншу зачіску.

Кожна стрижка має як свої плюси, так і мінуси. Тому перед зміною зачіски, ви повинні про це знати. Заздалегідь проконсультуйтеся з фахівцем. У даній статті ми з вами поговоримо про стрижку каскад. Для волосся середньої довжини ідеально підходить стрижка каскад. Особливо добре в такій стрижці виглядають неслухняне і хвилясте (кучеряве) волосся. У такій стрижці це волосся буде виглядати акуратно і стильно.

Якщо ви хочете, щоб каскад виглядав акуратно, вам просто потрібно після миття голови просушити волосся феном. За допомогою плойки і бігудей можна буде самим створювати красиві і модні зачіски на основі стрижки каскад.

До відома! Каскад можна створити як більш спокійний, так і більш зухвалий. Дуже стильно виглядатимуть на середній довжині волосся рвані стрижки. Можна створити більш спокійний і м’який каскад.

Для цього буде достатньо зробити драбинку тільки на кінчиках волосся. Такі стрижки підійдуть для жінок будь-якого віку. За допомогою стрижки каскад можна запросто вирішити проблему посічених кінчиків. Таку стрижку можна постійно урізноманітнити, тобто можна робити укладку з чубком або без нього, можна робити волосся хвилястим або гладким. Залежно від цього ваш образ буде постійно змінюватися.

Останнім часом все частіше жінки стали віддавати свою перевагу волоссю середньої довжини. Жінки вважають, що дуже коротке волосся виглядає не настільки жіночно, а з довгим волоссям багато клопотів. Як ви розумієте, сучасні жінки не мають достатньої кількості часу, щоб займатися плетінням кісок. Отже, вихід тільки один. Знайти найбільш оптимальну зачіску на волосся середньої довжини, з якою не буде особливих проблем, і вона не буде вимагати особливого догляду.

Ось каскад і є вирішенням багатьох цих питань. Каскад можна зробити на волосся різної довжини. В даному випадку ми обговоримо з вами варіанти каскаду на волосся середньої довжини. Така стрижка ідеально підійде тим жінкам, які хочуть надати зоровий об’єм волоссю.

Чи знаєте Ви? Каскад сприяє створенню ефекту більш густого волосся. Тому для тих жінок, у яких волосся тонке, каскад вирішить всі проблеми.

Отже, кому ж підійде така стрижка? Стрижка каскад ідеально підійде і для тих жінок, які мають пряме волосся, і для тих, у кого волосся хвилясте. Якщо ви є володаркою густого і важкого волосся, тоді каскад краще не робити. В іншому випадку у вас на голові з’явиться ефект копиці. Каскад дуже добре підходить для тих жінок, у яких овальна або витягнута форма обличчя.

10-02-15-foto-700x525-1

Як зробити стрижку каскад

Як же робиться стрижка каскад? Будь-яка стрижка повинна здійснюватися на добре промитому волоссі. Волосся під час стрижки повинно бути вологим і рівним. Спеціаліст візуально визначає центр голови, а потім робить два проділи. Далі необхідно виділити основне пасмо і розчесати його.

З боків волосся слід закріпити спеціальними зажимами. Стрижка починається з основного пасма. Від цього пасма робиться орієнтир на всю іншу довжину волосся.

Стрижка робиться прямим зрізом, повільно і дуже акуратно. З двох сторін волосся повинно вийти однакової довжини. Не слід допускати того, щоб один локон був коротший або довший від іншого локона. У каскаді дуже важливо дотримуватися симетричності сторін щодо центру. Особливий акцент робиться на волоссі біля обличчя. На завершення роботи, природно, слід провести філірування.

Стрижка каскад на середнє волосся з чубчиком

Найчастіше стрижка каскад робиться з чубчиком. Цікавий варіант каскаду з дуже коротким чубчиком. Якщо ви хочете, щоб у вашому образі з’явилася якась загадковість і таємничість, тоді слід вибирати більш довгий чубок. Ще один із цікавих варіантів — це каскад з косим чубчиком. У такій стрижці у вас вийде подвійна асиметрія.

Вкладання стрижки каскад

Як же вкладати стрижку каскад? Основна перевага такої стрижки полягає в тому, що для неї не потрібно особливих зусиль в укладанні. У такій стрижці можна буде підкручувати кінчики в різні боки, а можна буде накручувати волосся на бігуді різного діаметру.

Якщо ви бажаєте отримати більш акуратну стрижку, тоді слід випрямити волосся праскою. В цілому досить просто після миття волосся просушити його феном.

Пропонуємо подивитися Відео — Стрижка каскад на середнє волосся

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут