додому Краса і здоров'я

Коротко про головне, каскад на короткому волоссі

2151

Жінки, які досягли бальзаківського віку і більше, віддають свою перевагу більш коротким зачіскам, тому що з віком зовнішній вигляд волосся втрачає свою принадність, стає менш ефектним. Це й не дивно. Пекуче сонце, холодний вітер, хлорована, солона вода, засоби для фарбування і завивки, а також інші агресивні чинники, що негативно впливають на якість волосся. Для того, щоб повернути пересушеним кінчикам волосся колишню легкість і привабливість, потрібно поміняти стрижку. Оптимальним варіантом для жінок такого віку є коротка стрижка каскад.

10-02-15-foto-700x467-1

Каскад як визначення являє собою явище природи і позначає водоспад з падаючими вниз потоками гірської води. Для нашої зачіски досить характерні грайлива недбалість і трохи романтична природність.

Кожен стиліст – перукар має свої знання та вміння, які він професійно застосовує для створення даної стрижки. Не менш важливою деталлю є підкреслення індивідуальності, адже кожна людина хороша по своєму і в кожної є свої особливості в зовнішності.

Все це необхідно чітко враховувати у створенні гармонійної стрижки, необхідно пам’ятати про форму обличчя, а структурі шевелюри і її густину. Багато хто знає про те, що добре підібрана зачіска може повністю змінити зовнішність, а неправильна підкреслити всі недоліки в зовнішньому вигляді.

Технічні особливості каскаду

Розберемося в тонкощах створення такої зачіски. Майстер повинен створити на ваших локонах ідеальні і дуже плавні переходи від коротких волосків до лінії з довгими пасмами. Зовні це злегка нагадує «драбинку» або ж незвичайно злегка недбале каре.

Природно, деякі дівчата люблять більше зухвалі варіанти, тоді майстер створює рваний перехід, в якому довжина пасм знаходиться на зовсім різних рівнях.

Хочеться відзначити, що таку стрижку краще вибирати дівчатам, у яких шевелюра не відрізняється особливою густотою, так як ця зачіска додає об’єму волоссю. Дівчатам з густою копицею краще зовсім відмовитися від такої затії інакше ваша голова може нагадувати безглузду шапку з волосся.

10-02-15-foto-700x438-2

Кому підійде така стрижка? Маленькі нюанси

Як і будь-яка інша жіноча зачіска, ця вимагає врахування зовнішніх особливостей, а якщо точніше форми вашого обличчя. Щоб каскадна стрижка надала вам шарму, а не зіпсувала зовнішність, вона повинна гармоніювати з вашим типажем.

Овальне обличчя– його можна сміливо назвати ідеальною базою, такому типажу зовнішності йде практично все, ви можете зробити собі будь-який варіант зачіски – рвану, драбинкою, стрижка каскад з чубком і без.

Кругле обличчя – дівчатам з такою зовнішністю необхідно бути трохи обережними у своєму виборі, так як коротка стрижка + широкі скули- це не зовсім хороше поєднання, ви ризикуєте зробити своє личико надмірно широким і навіть повненьким. Зупиніть свій вибір на варіантах, де є чубчик.

Є ще один маленький нюанс, у панночок з темним волоссям чорного або ж темно- коричневого кольору, ця зачіска виглядає менш ефектно, ніж на світловолосих красуннях. Все це пояснюється тим, що лінії переходів менш виділені і зачіска злегка втрачає свою текстуру, темноволосим краще зробити легке колорування.

Відео: жіноча стрижка каскад на короткому волоссі

Каскадна стрижка з чубчиком або без?

Щоб надати своїй шевелюрі більшої вишуканості ви можете зістригти красивий чубок в будь варіації, але враховуючи особливості своєї зовнішності. Для вас доступні варіанти де чубчик може бути: косим, рваним, густим або ж довгим. Пам’ятаємо, дівчатам з круглим обличчям стрижка каскад з чубком протипоказана!

попередня статтяСтрижка каскад на середнє волосся – з чубком або без чубчика?
наступна статтяБодяга від прищів: як стерти сліди запалень?

Додати коментар