додому Мода і стиль

Сиве волосся — нова тенденція краси?

Протягом багатьох років ми намагалися видалити будь-який натяк на можливе старіння, не шкодуючи зусиль для того, щоб забезпечити наше волосся кольором, що символізує молодість. Ми здригалися, коли, дивлячись на себе в дзеркало, розуміли, що без барвника вже не обійтися. У гонитві за обманом, що дозволяє знищити докази нашого віку, ми забули, що сиве волосся може виглядати природно і стильно.

03-11-14-foto-poradnica600x450-4

Тим не менш, залишається загадкою, чому звичка приховувати сивину так блискавично перетворилася в гарячу тенденцію краси, що охопила дуже багатьох знаменитостей. Втім, якщо відкласти в сторону фарби для волосся і просто відростити природні пасма, можна непогано заощадити гроші на перукарнях салонах.

Епатажна співачка Lady Gaga, актриса Деша Поланко, а також модель і дизайнер Ніколь Річі, демонструючи свої чудове сиве волосся на Instragram, стверджують, що це приголомшливо красиво. Але ми-то знаємо, що дівчата завжди приголомшливо виглядають з відтінком срібла, тоді як повна і справжня сивина рідко буває привабливою.

03-11-14-foto-poradnica600x484-3

Кажуть, причина полягає в різниці між сірим і сивим. Сірий ближче до відтінку срібла, в той час як сивий, розташований між чорним і білим, має ковзну шкалу цінностей. Сірий відтінок відмінно виглядає, особливо якщо врахувати, що попелястий образ демонструє надзвичайну популярність в Голлівуді. Ви будете унікальні в будь-якому випадку, будь то лише сіра смуга або голова, повністю занурена в сексуальне срібло.

03-11-14-foto-poradnica600x490-1

Відомий колорист Ріта Хазан пояснює, як досягти природного попелясто-сірого відтінку. Якщо ви все ще не попеляста блондинка, фокус буде полягати в тому, щоб полегшити фарбування волосся на жовтій стадії. Отримати сірий тон буде досить просто, не заподіявши ніякої шкоди волоссю, так як він відомий і існує у формі платинової блондинки. Тільки його необхідно зробити трохи темнішим і видалити будь-який натяк на блонд, який може служити перешкодою в досягненні потрібного відтінку.

Щоб перестати боятися процесу старіння і поліпшити природний стан вашого волосся, черпайте натхнення в разючих образах, створених Келлі Осборн, Ріанною, Пінк та іншими знаменитостями.

03-11-14-foto-poradnica600x432-2