додому Дієти і харчування

Скільки разів на день потрібно їсти

Питання, на яке ніколи не буде однозначної відповіді, кожен дієтолог має свою думку. Давайте подивимося які рекомендації дасть наш експерт.

Фото canva.com/pixelshot/

Найчастіше режим харчування триразовий, не тому що так правильно, а тому, що так звикли, проте він не завжди є виправданим з погляду нашого здоров’я. Давайте розберемося, чому? І як зрозуміти, що підходить саме вам?

Для того, щоб підібрати оптимальну схему харчування, будь то калорійність, структура раціону або кількість їжі в день, потрібно розуміти яку мету ви переслідуєте, створюючи цю схему?

Одужати? Піти шляхом оздоровлення організму? А може у вас проблеми зі шкірою чи волоссям, і ви хочете, за допомогою харчування, вирішити цю проблему?

Подібних запитів може бути безліч і саме з відповіді на таке запитання слід розпочинати роботу з власним харчуванням. Далі потрібно розібратися, що ж відбувається з вашим організмом у даний момент. А як у вас із фізичною активністю? Чи ваша діяльність пов’язана з розумовою діяльністю?

«Невже все це так важливо?» — Запитаєте ви. Безумовно, адже саме так можливо збудувати систему харчування відповідну та несучу користь саме вам!

На даний момент існують десятки протоколів лікувального харчування та дієт, які покликані вирішувати ті чи інші проблеми та підбираються вони фахівцем в індивідуальному порядку.

Інтервальне голодування, лікувальне голодування, дітокси, лікувальні протоколи, дієта Дюкана, безглютенова дієта, FOODMAP, цей список можна продовжувати та продовжувати.

Але, на жаль, жодна новомодна дієта «для всіх» не зможе відповісти на ті питання, які я описала вище, а значить не приведе вас до вашої основної мети, заради якої ви вирішили розібратися з вашим харчуванням. .

Практично всі клієнти, які приходять до мене на консультацію, це люди, які випробували на собі не одну і не дві дієти, вони приходять втративши віру в себе та власні сили, пройшовши численні зриви та нові набори ваги, а більша їх частина ще й має РПП (розлад) харчової поведінки), придбане все так само у війні з собою і з власним тілом. їх цілей!

Якось у мене відбулася розмова з однією людиною, яка стверджувала, що їсти потрібно один раз на день — вранці! Адже саме ранковий прийом їжі, на його думку, продовжував молодість та дарував довголіття! Ми довго дискутували на цю тему і зійшлися на думці, що все-таки система харчування повинна збиратися індивідуально, оскільки кожна людина унікальна. понеділка» на чергову новомодну дієту, дайте відповідь собі на запитання: Яку мету ви переслідуєте? І як ваш організм може відреагувати на таке нововведення? Будьте здорові та розважливі.

Експерт, Марина Виноградова

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут