додому Сім'я та стосунки

Якими мають бути подарунки на Новий рік 2015

1544

Зовсім недавно всі дружно відзначали настання року Коня, тепер же вже недалеко рік Вівці 2015. Немає нічого дивного в тому, що люди з цим роком пов’язують нові відкриття, надії, успішні починання. Так хочеться порадувати близьких незвичайними подарунками, але при цьому практичними і красивими. Щоб подарунки були доречними, треба враховувати символ наступаючого року 2015. І задуматися про це краще заздалегідь, щоб за два дні до свята не довелося бігати по магазинах.

Якими мають бути подарунки на Новий рік 2015

Багато людей надають величезного значення гороскопам, звичайно, це справа кожного – ігнорувати їх чи ні. Але все-таки новорічна східна символіка дуже популярна. Не варто забувати, що 2015 пройде під заступництвом Дерев’яної зеленої Вівці або Кози. Баранці – дуже кумедні і милі створіння. Саме на часі придбати свічки, статуетки, сувеніри та маленькі м’які фігурки саме у вигляді цих кучерявих звіряток.

Для тих, хто займається у вільний час рукоділлям, можна порадити самостійно змайструвати новорічні подарунки. Зробіть оригінальну подушечку або вишивку із зображенням кізоньки або зшийте овечку-тильду. Тут уже все залежить від вашої фантазії і ваших умінь.

Бюджетними варіантами подарунків на 2015 рік стануть магніти у вигляді символу 2015 року, звичайно ж, таких під кінець року буде випущено чимало. Для дівчини можна підібрати симпатичний кулон із зображенням симпатичного баранчика – такі прикраси зараз користуються попитом.

Жінкам дуже просто підібрати подарунки для свого сімейства. Ними можуть стати шапочки з козячої вовни, шкарпетки, светри, рушники. Природно актуальними будуть речі з зображенням талісмана 2015 року.

На Сході вважають, що Коза – тварина миролюбна, вона не терпить перевороти і насильство. Їй характерні добродушність, благополуччя, достаток і стабільність. Тому подарунки на Новий 2015 треба вибирати приємними і мирними.

Дерево – стихія наступаючого року. Доречні різноманітні дерев’яні дрібнички, посуд, сувеніри. Намагайтеся зробити так, щоб ваші подарунки не вийшли формальним – вони повинні радувати кохану людину, зблизити сімейство. Подарунок має стати уособленням вашої турботи про сім’ю!