додому Поради

15 способів загадати бажання на новий рік

Найчарівніший час у році — це, безумовно, напередодні Нового року. Саме в цей час люди починають вірити в чудеса і силу загаданих під новий рік бажань. Але не всі знають, що існує безліч способів загадати бажання на новий рік, крім звичних методів. Якщо один спосіб не допоміг здійснити бажане — чому б не спробувати другий і третій, а може бути навіть все відразу!

15 способів загадати бажання на новий рік

Вам знадобиться

 1. клаптики паперу
 2. ручка або олівець
 3. виноград (або маленькі мандарини)
 4. жувальний мармелад
 5. монети різного номіналу
 6. свічки
 7. рис
 8. телефон
 9. І головний інгредіент- ентузіазм і віра в себе і силу бажання

Приступаємо!

1. Отже, найперший і поширений спосіб загадування бажання під Новий рік у нас- це під бій годин встигнути записати своє прохання на маленькому клаптику паперу, не забувши при цьому подякувати за минулий рік вищі сили, спалити папірець, а попіл від нього розмішати в шампанському і випити.

2. Другий не менш поширений метод-написати 12 бажань на маленьких клаптиках, покласти їх під подушку, вранці після Нового року витягнути один-єдиний, який обіцяє збутися з наступаючому році.

3. Не менш цікавий спосіб згадати бажання-записати таку кількість бажань, яка відповідає вашому віку (тобто якщо вам 12 років-12 бажань, якщо 25 років-25 бажань і т.д.), потім знайти живу ялину або сосну і почавши зривати з дерева по голці промовляти про себе одне бажання. Виходить одне бажання-одна голка. Потім голки покласти в конверт, заклеїти його і сховати в те місце, де його ніхто не побачить і не знайде цілий рік.

4. Загадуючи бажання на Новий рік або в будь-який інший день, важливо продумати своє бажання до дрібниць. Наприклад загадавши «хочу червону машину!» можна швидко отримати її, але тільки не у власність, а просто побачити її на вулиці, дізнатися, що хтось із знайомих придбав подібний автомобіль або просто покататися в ньому. Тому потрібно враховувати до дрібниць всі особливості і характеристики вашого бажання: «хочу мати власний автомобіль, марки … (такий-то), кольору … (такого-то), новий (або вживаний) і т.д. (вкажіть все, що для вас є головним у бажанні).

5. Ще один популярний і сучасний спосіб загадати бажання і відразу дізнатися на нього відповідь-це телефонний дзвінок. У новий рік поставити запитання, дивлячись на телефон. Якщо після цього перший дзвінок буде від чоловіка-відповідь позитивна , від жінки-негативна.

6. Також відомим старовинним способом дізнатися відповідь на загадане на Новий рік бажання є ворожіння на банці з рисом. Над банкою рису тримають долонею вниз ліву руку і задають вголос питання або загадують бажання. Потім взяти невелику жменьку рису, викласти на блюдце і порахувати кількість зерен. Якщо кількість парна — бажання збудеться, якщо непарна — відповідь негативна.

7. Загадать бажання також можна і дотримуючись інструкції для свого знака зодіаку:

 • Овен, Лев, Стрілець- ваш головний помічник-вогонь. Якщо у вас є яке-небудь бажання, потрібно вибрати такий час в сутінках, коли вам ніхто не перешкодить і, зосередившись, загадати своє бажання дивлячись на полум’я свічки. Далі це бажання слід написати на папері і протягом року читати його в світлі свічки. Якщо ж ви хочете позбутися від чогось у житті, записане на папері бажання потрібно спалити, а попіл викинути в унітаз. Коли ваше бажання збудеться необхідно також спалити його з вдячністю до вищих сил.
 • Рак, Скорпіон, Риби — ваш головний помічник-вода. Загадати бажання можна дивлячись на воду, найкраще перебуваючи на березі, потім змайструвати паперовий кораблик і пустити його плисти.
 • Тілець, Діва або Козеріг — ваші помічники їжа і гроші. Загадувати одне бажання на одну монетку і носити її з собою до тих пір, поки бажання не буде виконано. У цей період краще не давати нікому в борг. Також при загадуванні бажання добре жувати виноград або жувальний мармелад.
 • Близнюки, Ваги або Водолій — Ваші головні помощнікі — весела компанія і хмари. Загадувати бажання перебуваючи в галасливій компанії на вечірці, серед друзів. Також можна загадувати бажання, на хмари химерної форми, які на ваш погляд відображають суть вашого бажання.

8. Існує і інший не менш цікавий спосіб загадати бажання в Новий рік, який поширений на Кубі. До настання Нового Року потрібно підготувати блюдо з виноградом (сорти киш-миш який-небудь інший з дрібними ягодами), можна взяти і інші ягоди або маленькі мандарини і під бій годин — на кожен удар годин-встигнути з’їсти по одній виноградинці, промовляючи про себе своє бажання . Якщо встигнути все зробити вчасно бажання неодмінно здійсниться!

9. Наступним веселим способом можна загадати бажання, перебуваючи у великій компанії. Треба встати якомога вище (на диван, на стілець або іншу стійку поверхню) і під бій годин постаратися стрибнути настільки високо наскільки це можливо! При цьому доведеться вибрати коротке бажання, щоб встигнути загадати його в польоті!

10. Цим способом можна загадати найзаповітніші і значні бажання. За півгодини до Нового Року потрібно написати самому собі лист, в якому слід докладно описати свої надії, очікування і найпотаємніші бажання. Далі лист потрібно запечатати в червоний конверт і заховати в кишеню, під одяг, де його не побачать інші і під бій годин доторкнутися до нього знову промовивши про себе своє бажання. Після конверт потрібно ретельно сховати туди, де його ніхто не знайде протягом року, а розкрити лист дозволяється тільки в наступний новий рік.

15 способів загадати бажання на новий рік

11. Якщо в Новий Рік ви хочете загадати бажання, пов’язане з матеріальним достатком, вам слід заздалегідь підготувати маленькі символічні подаруночки в красивій обгортці або пакетиках у відповідності з останніми двома цифрами наступаючого року, тобто в наступаючому 2015 останні дві цифри-15, значить подарунків повинно бути саме 15. У згортки можна покласти фрукти, цукерки (добре покласти шоколадні монетки). Під бій годин подумки скажіть своє бажання, а після вирушайте на вулицю і роздайте ці подарунки будь-яким зустрічним з побажаннями грошового достатку в наступаючому році.

12. В Новий рік за іспанським традиціям у вбранні повинно бути які-небудь червоні елементи (ремені, прикраси, білизна, плаття, взуття і т.п.). Іспанці вірять, що червоний колір притягує гроші.

13. Згідно італійським традиціям в новий рік потрібно приготувати страву з сочевиці. Вважається, що сочевиця-символ достатку і добробуту. Також для залучення здоров’я, удачі і багатства італійці в Новорічну ніч кладуть на підвіконня монетку або запалюють свічку. В якості подарунків прийнято дарувати червону білизну, яка за повір’ям принесе оновлення в стосунках.

14. У французів Новий рік проходить не менш весело і цікаво. У новий рік господиня запікає в будь-яку страву боби. Кому дістанеться шматочок з бобом, жартома нарікають «бобовим королем», а оточуючі цього вечора виконують його бажання. Також вважається, що цій людині буде супроводжувати удача весь рік.

15.Цей спосіб можна використовувати разом з іншими методами. Після всіх новорічних свят знімаючи з ялинки іграшки та мішуру, знімаючи останню іграшку потрібно загадати на неї своє заповітне бажання. Багато відзначали, що цей спосіб був дуже дієвим і бажання швидко збувалося.