додому Мода і стиль

Як підібрати фасон спідниці

4709

У кожної жінки є родзинка і шарм. А приховати дрібні недоліки фігури допоможе правильно підібраний одяг. Слід пам’ятати, що незалежно від моди фасон та елементи декору повинні поєднуватися з верхньою частиною костюма.

Як підібрати фасон спідниці

При виборі фасону треба звертати увагу не тільки на швидко мінливу моду, а й на те, як виграшно показати свою фігуру. Вибір моделі залежить від того, для яких цілей спідниця призначена. Для роботи ідеально підійде класична пряма спідниця або звужена донизу.

Щоб вона не виглядала нудно, акцент зробіть на фактурній красивій тканині. Допускаються непомітні елементи оздоблення – гудзики, пряжки, шкіряні або атласні вставки. Взагалі, класика – це безпрограшний варіант. Зробить стрункішою, візуально зменшить на 1-2 розміри спідниця-годе, звужена в районі коліна і злегка розкльошена донизу.

Жінкам невисокого зросту підійде А-подібний силует, довжиною до середини гомілки у вертикальну смужку, який візуально витягне фігуру. Добре виглядають на мініатюрних дамах фасони спідниць в складку від середини або низу стегна, і з запахом. Не в захваті від ніг – відвернути увагу від них можна, вибравши спідницю з асиметричним подолом.

Якщо на роботі доводиться багато рухатися, надайте перевагу спідниці з щільної, яка не мнеться і не схильна до утворення затягувань тканини. Найменш практичний у цьому відношенні букльований матеріал. Підкладка повинна бути ковзною, шовковистою – тоді при ходьбі вона не підніматиметься вгору.

Як підібрати фасон спідниці

Важливий момент – вибір правильного розміру. Не слід шити або купувати вузьку спідницю – некрасиво, коли над поясом нависають боки і живіт, до того ж тісні спідниці норовлять задертися, зібратися складками. У той же час занадто вільна спідниця буде сидіти мішкувато.

При виборі довжини знайте, якщо поділ закінчується на найбільш товстій частині ніг, це візуально додасть пару зайвих кілограммов.Чтоби виглядати пропорційно, спідниця завжди повинна бути більше в довжину, ніж у ширину – широкі моделі повинні бути довгими, а вузькі можуть бути і коротшими. Спідниця з розрізами з боків підкреслює красу ніг, розріз попереду рідко виглядає красиво і мало кого прикрашає.