додому Дієти і харчування

Розраховано, за скільки фаст фуд здатний погіршити пам’ять

56

Австралійськими вченими з’ясовано, що харчування «Fast Food» робить несприятливий вплив на мозкову діяльність людини і погіршує пам’ять. До цього висновку експерти прийшли, провівши ряд дослідів на щурах, які вживали їжу з підвищеним вмістом жиру і цукру.

Вже через 7 днів у щурів було зафіксовано запалення гіпокампу, що відповідає за пам’ять. Найбільше, як стверджують вчені, їх вразило різке погіршення когнітивної здатності піддослідних щурів, про що в своїй доповіді розповіла Маргарет Морріс, виконуюча обов’язки керівника цього дослідницького проекту.

За словами досліджень, попередній результат довів, що збиток, що наноситься організму щура нездоровим продуктом, є незворотнім. На даний момент, група вчених працює над тим, щоб запобігти запальний процес в клітинах мозку, викликаний вживанням ряду нездорових продуктів. Вченими також було відзначено, що дані, які вони отримали по ходу проведення досліджень, можуть ставитися і до людей. Правильне харчування дуже важливо для людей, особливо похилого віку.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

попередня статтяШлюб знижує ризик деменції
наступна статтяВчені змогли повернути назад старіння, розібравшись з його причинами

Додати коментар