додому Сім'я і відносини

Шлюб знижує ризик деменції

50

Такий висновок дослідження, опублікованого в Journal of Aging and Health групою Норвезьких дослідників з Інституту громадського здоров’я. Дослідження, яке тривало майже 30 років, дослідники хотіли залишити у спадок нащадкам.

Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

Коротко, у дослідженні взяли участь 8706 людей у віці від 44 до 68 років, поки їм не виповнилося 70 років. Мета полягала в тому, щоб побачити, чи існує зв’язок між шлюбом і початком деменції.

Як випливає з назви, очевидно, що неодружені люди частіше страждали на деменцію. Відсоток поступово зменшувався від тих, хто розлучився, але повторно одружився, до тих, хто ніколи не одружувався. В принципі, в кожній категорії зниження склало в середньому по 6%.

Найцікавіша частина, пояснення, відсутня в дослідженні. Як же так, одружуйся, роди дітей, бачиш після цього! Будь ласка, ви можете почекати ще 30 років, поки це наступне дослідження не буде завершено, але ми цього не хочемо, Ви можете нічого не зрозуміти з причин, які ми не будемо тут перераховувати.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

попередня статтяВчені з Японії і США розвінчали популярний міф про норму споживання води в день
наступна статтяРозраховано, за скільки фаст фуд здатний погіршити пам’ять

Додати коментар