додому Краса і здоров'я

Підтяжка грудей після пологів — частина 2

Як можна підтягнути груди після пологів

Якщо навіть доглядові процедури не дали 100% результату, вони чудово впливають на пружність шкіри. А це часом практично єдиний параметр, що сильно впливає на результат операції, на який ніяк не може вплинути пластичний хірург.

Для того, щоб почати будь-які маніпуляції з відновлення форми грудей, необхідно почекати мінімум 6 місяців, а в ідеалі 1 рік після закінчення лактації. Пов’язано це обмеження з тим, що залозиста тканина «спадается» не відразу, а зменшується в об’ємі поступово, та й шкірі необхідний час, щоб стягтися.

krasa_zdorovia-hrudy-03

Протягом цього часу можна вдатися до допомоги:

  1. салонних процедур по догляду за шкірою грудей: альгінатні маски, обгортання водоростями;
  2. комплексних вправ для поліпшення форми грудей.

Якщо по закінченні 6 місяців обвислі груди своїм виглядом не радують і немає підстав припускати, що все зміниться на краще, то тільки тоді можна планувати відвідування пластичного хірурга.

Відео: Підтяжка грудей після пологів

В арсеналі пластичних хірургів є відразу кілька методів підтяжки грудей після пологів:

  • філлінг за допомогою власної жирової тканини або філлерів типу Макролайн;
  • підтяжка нитками;
  • збільшення грудей за допомогою вакууму апаратом Брава;
  • ліфтинг грудей (мастопексія);
  • збільшення грудей імплантами;
  • проведення поєднаної пластичної операції на молочних залозах, при якій одночасно проводиться і підтяжка грудей, і збільшення її обсягу імплантатами.

Ліпофіллінг грудей

Метод гарний тим, що корекцію форми і розміру грудей можна провести одночасно з усуненням небажаних жирових відкладень на інших частинах тіла. Переноситься процедура легко, має невелику кількість протипоказань, має короткий відновлювальний період.

До недоліків процедури можна віднести непередбачуваність результатів: до операції жоден хірург не може точно передбачити відсоток жиру, який залишиться і який розсмокчеться. Зазвичай розсмоктується від 40 до 60% всієї пересадженої жирової тканини. Якщо говорити про підтяжки грудей, то за допомогою ліпофіллінгу можна скорегувати форму грудей при псевдоптозі або птозі 1 ступеня.

Макролайн

Макролайн — це філлер, який складається з гіалуронової кислоти. Розроблений спеціально для збільшення обсягу молочних залоз. Метод гарний тим, що гіалуронова кислота — це абсолютно природна для людського організму речовина, яка не викликає фіброзу або відторгнення.

За допомогою філлера на основі гіалуронової кислоти можна скорегувати незначне опущення тканин грудей. Пов’язано це і з обмеженням максимального обсягу філлера, який може бути введений за одну процедуру, і з наявністю надлишку шкіри, який зростає пропорційно ступеню мастоптозу. Зазвичай за допомогою філлера можна скорегувати птоз 1 ступеня.

Недолік філлера на основі гіалуронової кислоти в тому, що він поступово розсмоктується, і вже через рік-півтора від введеного філлера нічого не залишиться. Тому для отримання тривалого ефекту введення Макролайна доведеться повторювати.

Підтяжка грудей нитками

Дуже цікавий і порівняно новий метод. Суть його в тому, що за допомогою ниток створюється аналог чашечки бюстгалтера, яка підтримує форму молочної залози. Фіксується така «чашечка» до ключиці. Метод підійде тим, у кого збережена еластичність шкіри і птоз незначний, і хто не готовий до проведення серйозних операцій.

krasa_zdorovia-hrudy-04

Підтяжка грудей нитками не завжди дає стійкий результат. Але цілком можливо, що вже найближчим часом пластичні хірурги отримають достатній досвід по роботі з даним матеріалом і зможуть покращувати форму грудей нитками на тривалий термін.

Постановка імплантів

У деяких випадках для того, щоб підняти сосок і надати грудям минулу форму, можна використовувати постановку імплантів. Часто імпланти для цього беруть невеликі за обсягом, тому в результаті бюст виглядає дуже природно. Зазвичай за допомогою імпланту можна скорегувати тільки легку ступінь птозу молочних залоз. У всіх інших випадках збільшувану мамопластику доводиться комбінувати з підтяжкою грудей.

Мастопексія

Під час операції підтяжки грудей надлишки шкіри видаляються, тому груди після операції не виглядають більше обвислі. Розроблено кілька методик проведення мастопексії, які можуть застосовуватися при будь-якому ступені птозу, навіть при вираженому опущенні грудей. Зазвичай цей спосіб застосовується в тих випадках, коли жінка хоче підтягнути груди без збільшення її обсягу.

Поєднання підтяжки і збільшення грудей

Застосовується в разі помірного або вираженого опущення грудних залоз, якщо жінка хоче не тільки підтягнути, але ще і збільшити груди.

Можливість годувати дитину грудним молоком після підтяжки грудей

В даний період ні один із способів підтяжки грудей не є протипоказанням і не позбавляє жінку годувати дитину грудьми, так як будь-яке з втручань зачіпає тільки шкіру і підшкірну жирову клітковину в області грудних залоз, і не зачіпає залозисту тканина молочної залози або її протоки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут