додому Вагітність і діти

Ожиріння може зменшити вироблення молока у годуючих матерів

446

У той час як 8 з 10 матерів годують грудьми своїх новонароджених протягом короткого часу, їх кількість різко падає, незважаючи на рекомендації експертів, частково через зниження вироблення молока. Дослідники, які вивчають, чому це відбувається, виявили, що у жінок, які страждають ожирінням, причиною може бути запалення.

Попередні дослідження показали, що коли людина страждає ожирінням, хронічне запалення починається в жирі і поширюється на органи і системи по всьому тілу. І це запалення може порушити всмоктування жирних кислот з крові в тканини організму.

Ці жирні кислоти є будівельними блоками для жирів, необхідних для харчування зростаючої дитини.

“Наука неодноразово доводила, що існує тісний зв’язок між жирними кислотами, які ви їсте, і жирними кислотами у вашій крові, — сказала провідний автор Рейчел Уокер, аспірант з дієтології в Університеті штату Пенсільванія. – Якщо хтось їсть багато лосося, ви знайдете в крові більше омега-3. Якщо хтось інший їсть багато гамбургерів, ви знайдете в крові більше насичених жирів».

Для жінок, які годують виключно грудьми, кореляція була дуже високою; більшість жирних кислот, які з’явилися в крові, також були присутні в грудному молоці.

Але для жінок з хронічним запаленням, які намагалися виробляти достатню кількість молока, зв’язок майже зник, сказав Уокер.

“Це переконливий доказ того, що жирні кислоти не можуть проникати в молочну залозу у жінок з хронічним запаленням», — додала вона.

Для цього дослідження дослідники проаналізували кров і молоко з дослідження, проведеного в дитячій лікарні Цинциннаті та Університеті Цинциннаті.

У початковому дослідженні дослідники взяли участь у дослідженні 23 матерів, у яких було дуже мало молока, незважаючи на спроби стимулювати вироблення молока шляхом частого спорожнення грудей; 20 матерів з помірним виробленням молока; і контрольна група з 18 осіб, які годували виключно грудьми. Порівняно з іншими матерями, ті, у кого було дуже мало молока, мали значно вищі показники ожиріння та біологічних маркерів системного запалення.

Хоча жирні кислоти молока та крові були тісно пов’язані між собою в контрольній групі, цього не було в групах з помірним або дуже низьким виробництвом молока.

«Грудне вигодовування має незліченні переваги як для матері, так і для дитини, в тому числі знижує ризик хронічних захворювань у мами і знижує ризик інфекцій у дитини», — сказала співавтор дослідження Елісон Гернанд, ад’юнкт-професор наук про харчування в Пенсильванському університеті.

Це дослідження допомагає зрозуміти, що може відбуватися у матерів з високою вагою і запаленням, що в майбутньому може призвести до втручань або методів лікування, які дозволять більшій кількості мам, які хочуть годувати грудьми, робити це.

Результати були нещодавно опубліковані в журналі Nutrition.

Додати коментар