додому Фітнес і спорт

Ділимося секретами, як збільшити груди за допомогою спорту

Про що мріють дівчата з хорошою талією і пружними сідницями? Ні, не про принца на Ferrari. Кожна з нас хоч раз так замислювалася про те, як збільшити груди в домашніх умовах. Ті що худнуть і спортивні часто не можуть похвалитися бюстом більше 1-1,5 розміру, а іноді і «одиничка» замість «нулика» межа бажання. Вихід є – спеціальні тренування для грудей!

Чи можна збільшити груди в домашніх умовах? Про анатомію грудей

Перш ніж почати займатися, ви повинні чітко усвідомити, що залозиста частина грудей не виросте. Від тренувань збільшиться тонус грудних м’язів, трохи розширяться, з’явиться об’єм грудей, але отримати бюст як після пластичної операції, нажаль, все ж таки не вдасться.

Зверніть увагу на будову молочної залози. Те, що лягає в ліфчик, це справжня жирова тканина зі скибочками, у яких під час вагітності утворюється молоко. Зараз вони в «сплячому» режимі і не дають ніякого об’єму. У когось 2-3 розмір зростає в підлітковому віці, а хтось все життя носить «нулик». Це суто індивідуальні особливості, скільки жиру організм захоче покласти вам у груди.

Тепер уважно придивіться до м’язового рожевому шару, що залягає під жировою жовтою тканиною – ось над ним ми будемо працювати. У звичайному житті грудні м’язи просто є, ми ніяк не сприяємо їх розвитку. З цієї причини великі груди опускається ще до годування дитини, а маленькі виглядають млявою. Наше завдання виправити помилку і збільшити груди за допомогою вправ для домашніх тренувань.

Зображення нижче чітко ілюструє, як з допомогою імплантатів збільшують груди, де розміщують і як змінюється форма. А вам би хотілося, щоб гелеву штуковину вшили між м’язами і часточками? Більшість медиків схвалює подібні процедури тільки за показаннями, наприклад, при раку грудей, ампутації. В іншому ж збільшити груди без кремів і операції можна вдома.

Як збільшити груди в домашніх умовах? Функціональні тренування

Перед тренуваннями обов’язково проведіть розминку: ривки перед грудьми, кругові рухи ліктями, кистями, руками, плечима. Відведення рук в сторону і за голову, зміна положення рук вгору-вниз. Загалом, повторюємо курс шкільної та студентської розминки на заняттях з фізкультури. І тільки після розігріву плечового пояса приступаємо до тренувань. Ви ж не хочете зірвати м’язи або вивихнути плече?

Як збільшити груди вправами з власною вагою

Спортивний інвентар не у всіх є в розпорядженні. Не хвилюйтеся, ми підібрали класні вправи без гантелей!

 • Віджимання від підлоги і на колінах з різною постановкою рук

Дуже даремно багато дівчат нехтують віджиманнями, посилаючись на слабкі руки. Так в чому проблема? Відірвіть ледачі сіднички і почніть вдосконалювати тіло. Перевірено: навчити віджиматися з нуля до 12-15 разів за тиждень – реально!

 • Віджимання з класичною постановкою рук

Найпростіший спосіб збільшити груди в домашніх умовах. Велике навантаження на грудні м’язи + рівномірне прокачування трицепса і дельтоподібного м’яза.

 • Віджимання з широкою постановкою рук

Техніка легша від попередньої за рахунок зменшення роботи дельтоподібної групи і збільшення навантаження на грудний пучок. Широка постановка рук придумана для потужного прокачування грудних м’язів. Не втрачайте шанс мати чудовий ліф!

 • Віджимання з височини

Представляємо найскладніші і найбільш ефективні віджимання тільки для грудних м’язів. Виконуючи по 3 підходи по 15 разів на день, ваша мрія про розкішний бюст здійсниться за місяць!

Не вірите, що груди приймуть гарну форму? Подивіться на цю фотографію. Дівчина працювала над собою всього 3 місяці. Зверніть увагу: до схуднення ліф нагадував вуха спанієля, зараз це пружні яблучка.

Вправи для збільшення грудей з гантелями

 • Вправа №1 «Пуловер»

Правильна техніка виконання максимально задіє великі і малі грудні м’язи. Чітко опрацьовуйте кожні руху.

 • Вправа №2 Зміна рук з гантелями лежачи

Рухи руками робіть плавні, напружуйте груди. Гантелі не кладіть на підлогу і не заводьте далеко-далеко за голову – надмірне напруження зв’язок плечового суглоба нам ні до чого. Слідкуйте за диханням – видих на зміну рук у верхній точці.

Збільшити груди: засіб реклами. Працюють креми і тренажери з ТВ-шопу?

У гонитві за ідеальними грудьми жінки здійснюють бездумні вчинки, викидають купу грошей і шкодять здоров’ю. Чи існує той самий засіб для росту і збільшення грудей без операцій і тренувань? Розберемо популярні обмани із оголошень в інтернеті і ТБ-шопах.

 • Креми для підтяжки грудей – брехня. Яку суміш ви не нанесете, ніякої корекції форми не буде. Максимум – звичайний ліфтинг-ефект, як від крему для зморшок.
 • Міостимулятори для грудей. На що не йдуть дівчата, тільки б не позбуватися від власної ліні. Міостимулятори – топові товари в рекламах. На ділі це електроди з низьким зарядом струму. Вони пронизують розрядом всю молочну залозу, дістаючи до м’язів грудей, але ефективність від таких екзекуцій нульова. Хоча напруга дуже слабка, невідомо, як «тренажер» впливає на електричні імпульси серця. Ризикнете здоров’ям?
 • Спеціальні ліфчики для корекції форми – з ряду маркетингових хитрощів. Ну як шматок полотна збільшить вам груди? Дівчата, не ведіться на дешеву рекламу!
 • Тренажер EasyCurves. Така палиця, яка тренує груди. Так, ефект від вправ з Ізі Курвс є, але малий. Виконуйте 5 хвилин в день комплекси з гантелями або віджимайтеся і ви отримаєте результат в 3 разів кращий.
 • Таблетки, чаї, добавки для збільшення грудей. Це найнебезпечніші способи для жіночого здоров’я, що провокують рак молочних залоз! Уявні препарати засновані на гормонах, тому залозиста тканина розростається і збільшуються часточки. Дія таблеток змушує організм «думати», що ви вагітні, у відповідь груди збільшується. Так і вслухайтесь тільки в слово «гормони» — невідомо, який збій спровокують подібні збільшувачі бюста.

Ці груди зросли з «нулики» до «одинички» завдяки спорту

Функціональні тренування – єдиний спосіб, як збільшити груди в домашніх умовах з користю для здоров’я. Виконуйте комплекси 3 рази в тиждень, і через кілька місяців погруддя відмінно зміниться. Успіхів!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут