додому Новини

Нова харчова добавка переможе рак

281

Вчені представили новий засіб боротьби з раком – біологічно активна харчова добавка, що знижує ризик розвитку хвороби і її активність. БАД містить зерна граната, зелений чай, куркуму і брокколі. У випробовуваних, які приймають добавку протягом певного часу, на 63% було знижено кількість антигену, характерного для раку простати.

Недорога біологічно активна добавка була створена британськими вченими з таких госпіталів, як Бедфорд і Адденбрукс з метою зниження ймовірності розвитку онкологічних захворювань.

Головними інгредієнтами кошти стали рослинні компоненти: кісточки граната, брокколі, зелений чай і куркума. У випробуванні БАДа взяли участь 209 добровольців, хворих на рак передміхурової залози, які приймали добавку двічі на день. В результаті дослідники зафіксували зниження на 63% показників антигену, що впливає на організм при раку простати. Даний показник дозволяє медикам судити про перебіг хвороби: чим вище рівень антигену, тим агресивніше і стрімкіше пухлина руйнує людський організм.

Препарат, як стало відомо, отримав назву “The Polyphenol Rich Food Supplement «(Pomi-t), що в перекладі означає»харчова добавка, багата поліфенолами”. Засіб було розроблено у співпраці з Національним інститутом дослідження раку. Клінічні випробування, а також цілий набір сертифікатів, що свідчать про якість продукту, відрізняють, за словами розробників, їх новинку від звичайних БАДів.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар