додому Мода і стиль

Об’ємний пучок із волосся: від балерини до ретро-діви

Пучки давно перестали бути старомодною «бабусиною» зачіскою і стали основою для чудових молодіжних образів з нальотом ретро-стилю. Об’ємний пучок із волосся може бути гладким або розпатланим, помірно об’ємним або приголомшливо великим, що приводить в захват вашу зухвалість з відмовою від півзаходів. Об’ємний пучок — це класична зачіска, і багато хто визнає її нехитрою і тою, яка підходить хіба що дівчатам без уяви. Але це далеко не так, будь-який пучок із волосся може стати як головним діючим елементом стильної сучасної зачіски, так і одним з її складових.

14-12-14-foto-600x404-2

Пучок балерини

Пучок, який відомий під ім’ям зачіски балерини, найдемократичніший, простий і не викликає нарікань своїми розмірами. Якщо він створюється зі свого волосся, він може бути не дуже великим, але в будь-якому випадку пучок балерини стає відмінним варіантом простої повсякденної або класичної вечірньої зачіски.

В якості повсякденної зачіски для любительок простого недбалого стилю casual можна рекомендувати високий пучок балерини, зроблений на маківці. Гладкість тут не потрібно, розпатлана пучок — це те, що потрібно. Подібну зачіску облюбували сучасні хіпстери, які заперечують прилизаність стилю, вважаючи за краще недбалі і ні до чого не зобов’язуючі вкладання. Щоб підкреслити повсякденність і невимушеність такого пучка, можна випустити кілька пасом по контуру обличчя.

Гладкий пучок балерини, який створюється для вечірнього виходу, вимагає бездоганного стану шкіри. Таку зачіску не слід робити дівчатам з великим обличям, короткою шиєю і широкими плечима.

Гіпероб’емний пучок в стилі ретро

Шанувальниці стилю ретро шістдесятих тріумфують — їх улюблений стиль з величезними гладкими пучками повернувся в моду, проробивши великий шлях довжиною в десятиліття. Об’ємні пучки в стилі шістдесятих можуть бути як гіпертрофованими версіями акуратних пучків балерини, так і комбінацією пучка і «Бабетти», яку повинні оцінити власниці рівного красивого золотисто-платинового блонда.

Такі об’ємні ретро-пучки безумовно гарні для світських виходів, для випускних балів та весіль, якщо ви подружка нареченої і не боїтеся привернути до себе увагу автентичним чином. З великими гладкими пучками відмінно поєднується макіяж тієї ж епохи з блідою рівною фарфоровою шкірою, і розлітаючими гострими чорними стрілками і бездоганно рівними широкими бровами.

Якщо ваше волосся кучеряве або пряме, але далеке від ідеалу гладкості, що потрібно для створення ретро-пучка, не боріться з їх природою. Зробіть красивий об’ємний пучок, можна низький, включаючи в зачіску тонкі обручі, прості або з кристалами, мереживом, перлами. Така зачіска об’єднує в собі риси ретро і сучасності, елегантної жіночності, дівочої недбалості і романтики.

14-12-14-foto-600x384-1

Весільний пучок

Об’ємні пучки чудово адаптуються до весільної тематики, входячи в неї як в автентичному ретро-стилі шістдесятих, так і обростаючи численними елементами і доповнюючи іншими деталями зачіски у вигляді джгутів, кісок, надійно зафіксованих гладких сяючих кучерів, з яких ростуть декоративні або живі квіти.

Якщо свого волосся для об’єму не вистачає, на весілля можна зробити зачіску з накладними пучком, штучного походження ніхто не помітить, якщо його обплутати змієподібними косами і шовковими стрічками.

Так як весільні сукні в стилі ретро дуже актуальні, то і гладкий високий пучок великого об’єму прекрасно підійде до вбрання нареченої. Складну багатогранну зачіску на головне свято життя краще поєднувати з більш простими гладкими елегантними сукнями, щоб не перевантажити образ. Шанувальниці мінімалістичного стилю повинні оцінити гладку зачіску з низьким об’ємним пучком, сплетеним з декількох джгутів волосся. Дуже вишукано виглядає таке весільне вкладання з аксесуарами з перлів, гребенями і шпильками з прозорими кристалами, вуалетки.

Низький пучок з косами

Низький об’ємний пучок з косами можна легко зробити стильною молодіжною зачіскою для носіння в будні, а за допомогою правильних аксесуарів її можна перетворити у вечірню укладку. Чітких правил для створення такої зачіски не існує, потрібно не боятися фантазувати. Основа зачіски — низький об’ємний пучок, створений з власного або накладного волосся, гладкий або розпатланий, тугий або розслаблений. Коси, можуть як нашаровуватися на пучок зверху, ще більше збільшуючи його обсяг, так і акуратно вплітатися в нього, надаючи обсяг зачісці в області голови.

Таке укладання з великим пучком хороший своєю невибагливістю і відсутністю консерватизму в образі. Його можна робити як на гладкому, так і на хвилястому волоссі, і будь-якому вона додасть характер і «родзинку».