додому Новини

Названий простий метод покращити сексуальне життя на старості

55

Людям краще не боятися приходу старості для покращення сексуального життя у старечі роки. Такого висновку дійшли американські дослідники.

Група наукових співробітників Університету Міссурі провели експеримент, для участі в якому запросили одну тисячу літніх пар віком понад п’ятдесят років. Експерти попросили респондентів заповнити анкету про їхнє інтимне життя та написати кілька слів щодо особистого ставлення до старості. Завдяки отриманим матеріалам вдалося зрозуміти взаємозв’язок між сексуальним задоволенням та сприйняттям людьми чинника старіння. Як змогли з’ясувати американські фахівці, добровольці, що відрізнялися позитивом, частіше вдавалися любовним ласкам, отримуючи від них набагато більше радості.

Вчені з Міссурійського університету вважають, що існує ряд можливих причин, чому сприйняття людини її старіння здатне вплинути на інтимну близькість. Так, люди, що допускають занепад фізичних сил у зрілому віці, в один момент припиняють отримувати задоволення під час сексу. На рівні підсвідомості у такій категорії осіб секс позиціонується як щось фізично непросте, що спричиняє стомлення. Декому з настанням старіння перестає подобається їхнє тіло, і це теж вкрай негативно позначається на сексуальному житті.

Проведені раніше дослідження продемонстрували ймовірність погіршення розумових здібностей у людей, розвиток захворювань серця і навіть передчасної смерті через негативне сприйняття старості.

попередня стаття15 “жіночих” симптомів раку
наступна статтяВчені назвали картоплю продуктом здорового харчування

Додати коментар