додому Дієти і харчування

Натуральний сік для нормалізації тиску

443

Дієвий органічний спосіб боротьби з підвищеним тиском.

Вчені з Університету Вуллонгонг (Австралія) встановили, що вживання однієї порції об’ємом 300 мл сливового соку може сприяти “значному зниженню артеріального тиску” протягом наступних 24 годин. Своє дослідження вони проводили з використанням японського сорту сливи Queen Garnet, що відрізняється дуже високим рівнем речовин антоціанів – ці потужні антиоксиданти мають гіпотензивний ефект.

Учасники експерименту були поділені на дві групи: одна – віком 65 років та старша, інша – віком від 18 до 45 років. Добровольці отримували або одну дозу сливового соку 300 мл, або три дози соку по 100 мл протягом дня. Вчені зазначили, що зниження артеріального тиску було зафіксовано до фіналу в обох групах, але особливо добре допомагав знижувати тиск одноразового прийому соку літніми людьми.

До цього гіпотензивну дію сливи вчені могли спостерігати у дослідженні з щурами, які страждали на гіпертонію (про нього пише журнал Pharmacognosy Reviews). Фахівці вивчали вплив екстракту чорносливу на артеріальний тиск щурів при пероральному введенні. Виявилося, що його прийом ефективно знижував тиск тварин-гіпертонік протягом наступних 45 хвилин.

Науковці зазначили, що, крім антиоксидантного ефекту, багата калієм слива і сік з неї допомагають позбавлятися від натрію через сечовипускання, тим самим знижуючи напругу всередині стінок кровоносних судин – завдяки цьому зменшується артеріальний тиск і можливість інсульту.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут