додому Краса і здоров'я

Експерт дав поради, як позбутися мішків під очима

Виявляється, набряклість – наслідок затримки рідини в організмі та неправильного харчування

Image by cocoparisienne from Pixabay

Чиста та свіжа шкіра – запорука прекрасного зовнішнього вигляду дівчини. Жодна косметика не виправить виснажений вигляд обличчя. Фахівець із догляду за шкірою Ганна Васильєва дала рекомендації від неприємних сюрпризів зранку у вигляді синців та пухлин під очима.

Що необхідно змінити у своєму режимі дня

Надлишок солі в організмі — одна з причин появи набряків вранці. Намагайтеся не вживати ввечері копчені продукти або багато спецій. Обов’язково скоротите вживання вуглеводів, оскільки саме вони стають основною причиною набряку. Не пийте надто багато води на ніч. Рекомендується пити воду протягом години до сну. Головний біль, і банальне недосипання теж відіб’ються на зовнішньому вигляді шкіри.

Як швидко повернути шкірі здоровий вигляд

Ефективним вирішенням цієї проблеми будуть холодні компреси чи патчі. Вплив холоду на шкіру обличчя протонізує, і вона набуде свіжого вигляду.

Можна зробити легкий масаж обличчя, який покращить кровообіг, але врахуйте, що для гарантованого отримання результату його необхідно робити щоранку.

Замініть чай та каву на звичайну чисту воду. Через зневоднення організм затримує воду, тим самим утворюється набряклість. Тому необхідно дотримуватися питного балансу.

Звичайно, постарайтеся відмовитися від згубних навичок на кшталт куріння та алкоголю. Вони лише прискорять процес старіння шкіри та стануть основною проблемою захворювання організму.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут