додому Краса і здоров'я

Гірчична ванна для схуднення

2029

Гірчична ванна для схуднення – один із найбільш популярних і ефективних методів спалювання жиру за допомогою натуральних засобів, а саме гірчичного порошку.

Гірчичники, які в дитинстві асоціювалися лише з неприємними думками при застуді, тепер отримали нову функцію. Гірчичний порошок чинить розігріваючу дію, покращує кровообіг і в кінцевому рахунку сприяє схудненню.

02-11-14-foto-poradnica600x447-2

Дія і ефективність гірчичної ванни

Гірчиця має розігріваючі властивості, а її склад такий, що здатний дратувати шкіру, підвищуючи її температуру. Штучно викликане роздратування призводить до припливу крові до шкіри, трохи підвищується температура, прискорюється обмін речовин. Через це витрачається енергія – спалюються жирові надлишки, накопичені під шкірою.

Найкращий ефект від гірчичної ванни видно тим, у кого накопичилося велика кількість надлишків жиру. Гірчиця бореться з цими відкладами настільки ефективно, що за місяць процедур відбувається втрата маси до 10 кілограм. До того ж з гірчичними ваннами не доводиться боятися розтяжок і целюліту. Доброчинна дія гірчиці покращує загальний стан шкіри, підтягує її, робить еластичною і покращує контури тіла.

“Якщо під час прийняття ванни вам стає погано, частішає серцебиття, з’являються інші ознаки серцевого збою, підвищення тиску, то процедуру слід припинити! “

Щоб прийняття ванн було не тільки корисним, але також безпечним і ефективним, слід дотримуватися ряду правил.

Виключити алергію. Щоб під час прийняття ванни не зіткнутися з неприємними наслідками реакції організму на гірчицю, краще перестрахуватися заздалегідь. Проходити тест в лікарняних умовах аж ніяк не обов’язково. Досить просто нанести розведений до стану кашки гірчичний порошок на зап’ясті, потримати його 15-20 хвилин і змити. Зрозуміло, почервоніння виникне відразу. Але якщо воно не пройде і на наступний день, а на руці з’явиться висип і інші ознаки алергії, то ванни застосовувати не можна.

Ні в якому разі не приймайте ванну без білизни – підійде і звичайний купальник, головне – закрити ніжні ділянки шкіри, особливо в інтимних зонах.

Про прийняття гірчичних ванн поговоріть з лікарем. Він виключить запальні процеси і пухлини, при яких дана процедура не рекомендується. Не можна вдаватися до них і під час вагітності.

Не рекомендується приймати їжу і навіть пити за годину до і після процедури.

Занурюючись у ванну, стежте за тим, верхня частину грудного відділу, у тому числі та, де знаходиться серце, не покривалася водою.

Після ванни сполосніть водою (найкраще прохолодною) з душу, при цьому мило, гелі для душу та інші очисні засоби використовувати заборонено.

Після прийняття ванни надягніть теплий одяг і укутайтеся ковдрою.

Додаткове тепло допоможе тілу отримати максимальний ефект від процедури. Також можна після ванни зробити антицелюлітний масаж проблемних ділянок або нанести спеціальну маску.

Пам’ятайте, що якщо під час прийняття ванни вам стає погано, частішає серцебиття, з’являються інші ознаки серцевого збою, підвищення тиску, то процедуру слід припинити. Не допускайте перевантаження серця і судин, що може спровокувати дуже тривала гірчична ванна. Користь її буде видно лише в разі правильного застосування, і до того ж в парі зі спортом.

02-11-14-foto-poradnica600x402-1

Гірчична ванна в домашніх умовах

Провести цю корисну і просту процедуру цілком можливо вдома. Для цього знадобиться упаковка гірчичного порошку в 150 грам і ванна з теплою водою.

Рекомендована температура води при прийнятті будь-ванн – 36-38 градусів. Але оскільки гірчиця гріє сильніше молока, солі і трав’яних відварів, то температура води в такому випадку повинна бути тим нижче, чим більше гірчиці ви насипали. При використанні 150 г сухого порошку гірчиці на ванну рекомендована температура води становить 16 градусів.

Переконайтеся, що температура не перевищує 16 градусів – при прийнятті більш гарячої ванни можливі опіки, у тому числі досить серйозні. Розвівши порошок у воді, зануріться у ванну на 10 хвилин. Не забудьте обполоснутися.

Найкраще повторювати цю процедуру через день – так вдасться досягти максимального ефекту, який може дати гірчична ванна. Рецепт можна змінювати. Наприклад, замість порошку спробуйте використовувати стограмову баночку гірчиці, яку потрібно розводити в склянці гарячої води і лише потім додавати у ванну.

Дотримуючись техніки безпеки, ви зможете легко і швидко проводити процедуру в домашніх умовах і вже за місяць досягти істотної втрати маси.