додому Мода і стиль

Плетіння кіс: варіанти, схеми, відео

9313

Плетіння кіс – це спосіб зберегти акуратність зачіски на весь день. А різноманітність схем плетіння кіс дозволяють завжди виглядати свіжо і нестандартно.

Плетіння кіс не перший сезон займає перші рядки серед модних зачісок. Сьогодні запросто можна зустріти як солідну даму з хитромудрою конструкцією з кіс, так і дівчину-підлітка, чиє волосся заплетене з навмисною недбалістю.

Сучасні схеми плетіння кіс лише віддалено нагадують звичні кіски школярок. Справжнім майстрам по плечу створити з коси цілий витвір мистецтва.

Для плетіння коси необов’язково мати волосся до п’ят. Власниці волосся середньої довжини і навіть коротких теж можуть зануритися в цю модну течію.

31-10-14-foto-poradnica-600x400-1 (2)

Які варіанти підійдуть для короткого волосся?

 • Коси вздовж чола – у вигляді обідка з волосся.
 • “Колоски” з прямим і асиметричним проділом.
 • Французька коса з низькою горизонтальною посадкою.
 • Африканські косички (правда, самі кіски будуть накладними).

http://youtu.be/H0zGiOO4G2g

Методи плетіння кіс також підійдуть для оригінального укладання довгого чубчика.

Варіанти і схеми плетіння кіс

Спробуйте всі варіанти нижче наведених схем плетіння кіс. Так Ви отримаєте відмінний досвід по створенню зачісок в домашніх умовах. Перший час зачіска може зайняти десять, а то й двадцять хвилин, що значно перевищує час, що витрачають героїні відео інструкцій. Проте краще один раз все зробити не кваплячись і правильно. Тільки в цьому випадку Ваша швидкість плетення кіс значно зросте в найкоротші терміни.

Коса бохо – “богемне”

Перед плетінням кіс підготуйте волосся: ретельно розчешіть і нанесіть віск або гель для більшої його слухняності. Виберіть напрямок плетіння і зробіть проділ від куточка лівої або правої брови. Розподіліть волосся по обом сторонам – частину, що не бере участь в плетінні, заберіть у хвіст.

Від початку проділу візьміть два пасма і, скручуючи їх, міняйте місцями. До найближчого до чола порядок додайте нову і повторіть попередній крок.

Таким чином рухайтеся у напрямку до вуха. Хвостик кіски стягується тонкою непомітною гумкою і закріплюється за вухом невидимкою.

Англійська коса

Якщо Ви вмієте плести традиційну косу, то англійський варіант теж з легкістю Вам підкориться. Основна відмінність англійської коси від звичайної полягає в тому, що плететься вона з кінського хвоста. Обов’язкова умова – волосся повинні бути гладко зачесане.

Гумку, що перетягуює волосся, можна заховати під пасмом, яке обертається навколо хвоста і закріплюється невидимкою. Далі плетемо класичний варіант коси з трьох пасом.

Розпатлана коса

Ця модна коса приваблює своєю художньою недбалістю.

1 варіант плетіння. Класична коса з трьох пасм, деякі з яких цілеспрямовано розпатлані. Щоб волосся не розсипалися і коса вийшла досить тугою, використовуйте стайлінгові засоби – пінку або мус.

2 варіант плетіння “Розпатланий равлик”. Цю косу складно заплести самостійно – весь процес краще довірити мамі, подрузі або професіоналу. Плетемо з середини голови по колу, пасма беруться з зовнішньої сторони. Решту волосся заплітаються у звичайну косу, яка підкладається під зачіску.

3 варіант Коса вздовж чола. Плетуть косу з хвоста, зробленого над вухом, забираючи в неї пасма вздовж чола, по завершенні закріплюють шпильками або гумкою.

“Риб’ячий хвіст”

Про незвичайність цієї коси говорить сама її назва. Перед плетінням цієї модної коси розчешіть і зволожте волосся спеціальним спреєм, щоб вони не плуталися і не електризувалося.

1 варіант

 • Розділити волосся прямим проділом на 2 частини.
 • По черзі пасма з зовнішньої сторони кожної частини перекидайте на протилежну сторону.
 • Намагайтеся, щоб прядки виходили однаковими по товщині.

2 варіант

 • Перші два пасма беруться біля самих скронь і перехрещуються.
 • По черзі вплітати пасма то з одного, то з іншого боку, переходячи від скроневої області до потиличної.

Зворотна французька коса

Це одна з найпопулярніших схем плетіння кіс. Нестандартне рішення зачіски і набагато більший обсяг порівняно з традиційним французьким плетінням. Суть такого плетіння кісок – пасма лягають не зверху, а вплітаються знизу в косу. Саме тому створюється ефект об’єму.

 • Ретельно розчешіть волосся і перейдіть на маківці три пасма.
 • Той же принцип французького плетіння кіс. Схеми відрізняються тільки тим, що крайні пасма вплітаються під центральну – весь процес йде “навпаки”.
 • По ходу плетіння коси можна надати розтріпаності, трохи витягаючи пасма. Заплетену косу зафіксувати гумкою.

Зворотне плетіння модних кос допоможе створити новий оригінальний образ, адже заплітати їх можна по-різному – асиметрично, вздовж чола, “змійкою” і т.д.

Грецька коса

Коса, друга назва якої “вінок молочниці”, знову в моді. Для створення цього шедевра треба, щоб волосся було чистим і слухняним – це досяжно за допомогою кондиціонера і легкого фіксатора для волосся.

 • Робиться проділ від маківки до скронь. Зайве волосся прибирається в хвіст. На голові повинен вийде трикутник волосся.
 • Волосся ретельно розчісується, і частина з лівої сторони розділяється на три пасма і відводиться в сторону. Плетіння звичайної коси починати в сторону правого вуха, вплітаючи в нього волосся з лівого боку.
 • Вплітати пасма рекомендується не в кожну ланку, а з пропуском.
 • Готову косу перетягнути гумкою і зафіксувати лаком.

Звичайно, найбільш ефектним аксесуаром, який прикрасить таке плетіння, стане шпилька-квітка.

Коса Ліно Руссо

Вечірній варіант плетіння. Родзинкою вашої зачіски може стати коса з вплетеним в неї шарфом (стрічкою).

 • Пасмо волосся на маківці обертається стрічкою і розділяється на дві частини.
 • Вплітаючи нові пасма, міняє їх місцями, паралельно обертаючи навколо стрічки.
 • Заплетена коса закріплюється біля основи шиї.

Більшість з модних кос можна заплести самостійно. Деякі схеми плетіння вимагатимуть від Вас тренування. До найбільш складних варіантів плетіння краще підключити подругу. Для плетіння коси, як вечірнього варіанту зачіски, оптимальним рішенням стане звернення до майстра.