додому Краса і здоров'я

Догляд після татуажу брів, губ, очей — відео

Догляд після татуажу — необхідний процес, який безпосередньо впливає на бажаний результат після нанесення перманентного макіяжу обличчя. Наскільки швидко відбудеться загоєння, час, протягом якого татуаж буде триматися — все це залежить від правильності і ретельності догляду.

31-10-14-foto-poradnica-600x336-1

Що таке татуаж?

Далеко не кожна жінка володіє бездоганною зовнішністю, тому кожен день мільйони з нас витрачають кілька годин на нанесення макіяжу вранці і його зняття ввечері. Часто це відбувається в поспіху і нервовій обстановці. Але сьогодні можна приховати різноманітні недоліки обличчя з допомогою перманентного макіяжу.

Для його нанесення у верхній шар шкіри стерильним інструментом вводиться спеціальний пігмент. В результаті татуажу змінюються колір і форма брів, створюється ілюзія зміни розрізу очей, вони стають набагато виразніше, губи стають яскравішими і більш насиченого кольору. На Ваші плечі лягає тільки догляд за шкірою після татуажу.

Наслідки татуажу для шкіри обличчя

Плюси

  • Серйозна економія часу, сил і косметики.
  • Можливість чудово виглядати в умовах спеки і високої вологості, наприклад, на пляжі, в сауні, в басейні.
  • Явний ефект омолодження завдяки чітким контурами і яскравим фарбам.
  • Можливість приховати рубці, наслідки герпесу, родимки на обличчі.
  • Ідеальний вихід для алергіків.

Мінуси

  • Неможливість серйозних змін створеного татуажем способу протягом довгого часу.
  • Високий ризик негативних наслідків, якщо попадеться некомпетентний майстер, який може завдати будь-якої шкоди — від неправильного підбору пігменту до занесення інфекції.
  • Необхідність періодично повертатися в салон для корекції татуажу.
  • Хворобливі відчуття під час процедури, які не завжди вдається купірувати анестезією.

Скільки тримається татуаж і як часто вимагає оновлення?

Серйозний вплив на швидкість виведення пігменту з шкіри роблять і вік, і індивідуальні особливості обміну речовин, і ступінь активності способу життя. Тим не менш, грамотний догляд за шкірою після татуажу — одна з найважливіших складових успіху.

Оскільки барвник, який використовується в процесі нанесення перманентного макіяжу, це чужорідна речовина, наш організму всіляко намагається від нього позбутися. Чим активніше проходять обмінні процеси, тим коротше термін служби татуажу (виняток — татуаж очей).

  • 20-25 років — рік-півтора.
  • Після 30 — від 2 до 3 років.
  • Після 45 років — надовго, в деяких випадках назавжди.

Плюс до всього перманенту властиво вигоряти на сонці — найбільш стійкі до ультрафіолету кольори — червоний та сірий. Побляклі кольору можна оновити. Тільки це буде не корекція Вашого колишнього макіяжу, а повноцінний процес, в точності повторює перший.

Важливо! Влітку в якості догляду після татуажу використовуйте сонцезахисні засоби з високим (30-40 одиниць) захистом.

Правила догляду

Загальні правила

Механічий вплив на шкірний покрив викликає набряки одразу ж по завершенню процедури. Для заспокоєння травмованої зони можна вдатися до холодних і, головне, сухим компрессам. Щоб отримати такий компрес: залийте в грілку або пляшку воду, заморозьте рідину в морозилці, оберніть сухим рушником і прикладіть до запаленої частини обличчя.

Перебуваючи в косметологічному салоні, обов’язково запитати у фахівця про мазі, що сприяють загоєнню і дезінфекції. Їх спосіб нанесення на область з татуажем може відрізнятися від способів, описаних в інструкції до них.

Плануючи на процедуру нанесення татуажу, слід також врахувати, що наступні сім днів Ви повинні будете приділяти догляду за татуажем. Не плануйте на цей тиждень «виходи в світ», поїздки на відпочинок і т.п.

Брови

Відразу після процедури татуажу може спостерігатися почервоніння в області брів, що супроводжується легким печінням, але без набряку. При правильному догляді за бровами після татуажу скоринки, щоутворилися,  зійдуть приблизно через тиждень.

У період загоєння заборонені походи в лазню і сауну, басейн, солярій. Догляд за татуажем брів передбачає використання мазей, до складу яких входить пантенол. Хороший результат показує Бепантен.

Не можна припікати ранки перекисом водню і спиртовмісними засобами.

Очі

Догляд за повіками після татуажу не вимагає застосування спеціальних мазей і кремів. Важливо, щоб скоринки залишалися сухими. Єдина складність — легка набряклість повік, яка зійде через пару днів.

Для мінімізації неприємних відчуттів після процедури татутажа можна скористатися очною (1%) тетрацикліновою маззю або краплями Візин.

Губи

На тижні до дня призначеної процедури татуажу варто пропити курс протигерпетичних таблеток. Спосіб застосування вибирайте «для профілактики/ для попередження рецидиву».

Процес загоєння при правильному догляді за губами після татуажу протікає досить швидко.

Медичні препарати для дезінфекції слід застосовувати тим, хто коли-небудь страждав від появи герпесу. Підійдуть Герпевір, Ацикловір.

Коли губи звільняються від кірочок (а це відбувається на 5-й день), виникає ризик появи тріщин.

Щоб уникнути цього, як засіб по догляду за татуажем губ можна використати звичайний вазелін.

Хоча процедуру татуажу не назвеш дешевою, вона доступна багатьом. Трохи терпіння, і Ваші брови, очі і губи придбають ідеальні форми та яскравий колір.