додому Дієти і харчування

Дієтолог розвіяла міф про користь каші з молоком та м’яса з картоплею

441

З м’ясом небажано їсти хліб та картопля, нічого корисного не принесе поєднання кефіру з хлібом, булки з варенням та навіть каші з молоком, вважає лікар-спеціаліст зі здорового харчування Катерина Муравська.

Image by KatineArt from Pixabay

Справа в тому, що система травлення має правильно працювати. І щоб у цій роботі не було збоїв, потрібно враховувати, що кожен продукт переробляється з різною швидкістю, і для засвоюваності кожного потрібні ферменти. Шлунковий сік для травлення різної їжі виділяється по-різному. Так, переробка білка потребує кислого середовища, а вуглеводів – навпаки, лужного.

Тому коли людина одночасно приймає пишу, багату на крохмаль – той же хліб або картопля, то білкова їжа (м’ясо) тільки нашкодить.

Виходить, один вид їжі переварився і готовий до всмоктування, а інший – не може через брак ферментів. У теплому середовищі шлунка він не буде в цілісному вигляді, починається процес гниття і бродіння. Процес травлення порушується, їжа не засвоюється та корисні речовини з неї не можуть надійти в кров. А через небажані процеси гниття, що почалися, утворюються токсини – вони ведуть до різних неприємних відчуттів, а в результаті і до захворювань ШКТ.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут