додому Вагітність і діти

Як зачати дівчинку — 4 важливі рекомендації, як зачати дівчинку

Досі не існує стовідсотково надійного способу, як зачати дівчинку. Але, якщо тобі дуже хочеться народити саме доньку, — спробуй дотримуватися деяких рекомендації експертів. Це трохи підвищує шанси.

15-12-14-foto-600x400-1 (3)

Порада №1 — Як планувати зачаття дівчинки в залежності від днів овуляції

Цей спосіб вирішення задачі можна віднести до порівняно наукових і досить надійних. Овуляцією називається той момент, коли яйцеклітина проникає в трубу. Чим менше часу пройшло між цим моментом і статевим актом, тим імовірніше ти народиш хлопчика. Тобто, чим більше пройшло часу — тим вищі шанси зачати доньку.

Ще простіше: якщо статевий акт відбувся в день овуляції або одним днем ??раніше, швидше за все, на світ з’явиться син. Статевий акт, який стався за 3 дні до овуляції, підвищує вірогідність зачаття дочки. А якщо ти зумієш спланувати статевий акт на 5 днів раніше, ніж пройде овуляція, — можеш точно розраховувати на дівчинку. Це пов’язано з тим, що сперматозоїди чоловічої статі гинуть набагато раніше сперматозоїдів жіночої статі.

Порада №2 — Як визначити дату овуляції?

Це зовсім просто, якщо у тебе стабільний цикл.

Скільки днів триває твій цикл? Якщо від 28 до 33 днів — овуляція повинна наступити приблизно на 12-16-й день. Якщо цикл триває менше 28 днів, слід очікувати настання овуляції на 10-14-й день. А якщо твій цикл більше 33 днів — заповітну дату слід відраховувати на 15-20-й день.

Існує спеціальний тест схожий на тест на вагітність, який допоможе тобі визначити дату овуляції більш точно, він продається в будь-якій аптеці. Роби тест кожен день, поки не побачиш дві смужки: це означає, що овуляція настала. Відзнач, який це день від початку циклу. Якщо на другий і на третій місяць дві смужки з’являться в той же день, значить, можна вважати, що ти дізналася день овуляції.

Порада № 3 — Способи зачати дівчинку народними методами

Якщо ти заздалегідь (скажімо, за два-три місяці) почнеш харчуватися певним чином, можна підвищити шанси зачати дівчинку. Рекомендується частіше включати в свій раціон будь-яку рибу, а хліб вибирати такий, у якому немає солі і дріжджів. В необмеженій кількості — молоко, молочні продукти, яйця і різноманітні каші.

Позитивно впливають на зачаття дівчинки овочі, серед яких слід віддавати перевагу спаржі, баклажанам, цибулі, моркві, буряку, огіркам і зеленому горошку.

На твоєму столі щодня повинні бути горіхи — особливо фундук, несолоний арахіс і мигдаль. Якщо любиш солодке — їж на здоров’я, тільки виключи дріжджову випічку.

А ось м’ясо і картоплю краще обмежити до мінімуму. Не слід захоплюватися бананами, черешнею, смородиною, абрикосами та сливами.

Від газованих напоїв теж краще відмовитися. Пити можна чай, кава і мінеральну воду з кальцієм, а також какао.

Порада №4 — Математичний аналіз, щоб зачати дівчинку

Скільки тобі виповнилося років? Поділи це число на3, якщо вийшов залишок — запиши його. Тепер поділи на 4 кількість років, прожитих твоїм чоловіком. Залишок теж запиши. Якщо твій залишок більше — народиться дівчинка, якщо його — хлопчик.