додому Вагітність і діти

Як зачати хлопчика. 4 дієвих методи, як зачати хлопчика

1715

Для тих, хто хоче обов’язково зачати хлопчика, існує цілий ряд порад як це зробити — від наукових до «народних».

І, якщо в твоїй родині вже є дівчинка (а то й не одна!), то чому б не спробувати зачати хлопчика, щоб отримати спадкоємця? Звичайно, ніхто не дасть тобі стовідсоткової впевненості у правильності обраного методу, і все-таки …

15-12-14-foto-600x338-1

Порада №1 — Як зачати хлопчика «по науці»

Цікаво, що ембріонів- «хлопчиків» завжди утворюється більше, ніж ембріонів жіночої статі. Зате «хлопчики» рідше зберігаються, тому народжується трохи більше дівчаток.

Якщо ти зумієш точно встановити день своєї овуляції, — буде легше спланувати стать майбутньої дитини. Для визначення дати овуляції тобі знадобиться спеціальний тест, його продають в аптеках, а користуватися ним потрібно за інструкцією.

Вдалося визначити день овуляції? Для гарантії зроби тест і на наступний місяць. Якщо все співпало — можна приступати до спроб зачати хлопчика. Він народиться з імовірністю приблизно 70:30, якщо зачаття відбулося в день овуляції або на один день раніше.

Порада №2 — Як зачати хлопчика за народними прикметами

Згідно бабусиним прикметам, в парні роки життя жінка повинна планувати зачаття дитини чоловічої статі на непарні місяці. І, відповідно, навпаки. Окрім того — звертай увагу на небосхил. Якщо на ньому в ніч зачаття красується «рогатий» місяць — буде хлопчик, якщо повний місяць — дівчинка.

І ще одна хитрість: завчасно поклади під свою подушку «хлопчачі» іграшку на зразок танка, пістолета або машинки.

Порада №3 — Як зачати хлопчика за допомогою харчування!

Якщо хочеш зачати хлопчика — на протязі хоча б кількох місяців старайся налягати на м’ясо. Додавай в свій раціон щедрі порції картоплі і грибів, не відмовляйся від фруктів — як свіжих, так і сушених.

Звести до мінімуму потрібно молочні продукти, та й від хліба краще утриматися. Рекомендується їсти консерви, а ще заохочуються пересолені (помірно!) страви.

Порада №4 — Прикмети різних народів для зачаття хлопчика

Італійці переконані: жінки, що відрізняються надмірною вагою, в більшості випадків народжують хлопчиків. Це не просто марновірство: були проведені відповідні дослідження, спостерігали за 10 000 вагітними італійками різної комплекції.

Німецькі вчені провели свої дослідження і зрозуміли: якщо в країні все спокійно — народжуються переважно дівчатка, а усілякі війни, хвилювання, потрясіння сприяють появі на світ більшої кількості хлопчиків. Вчені з Німеччини зробили висновок: якщо жінка незадовго до зачаття переживає сильні стреси, велика ймовірність зачаття дитини чоловічої статі. Спокійні жінки частіше народжують дівчаток.

Нарешті, викладки японських фахівців: на цілих 33% успішніші у своєму прагненні зачати хлопчика некурящі батьки! У курящих мам і тат в більшості випадків з’являються на світ дівчинки.

попередня статтяНоворічний манікюр 2015 — фото
наступна статтяЯк зачати дівчинку — 4 важливі рекомендації, як зачати дівчинку