додому Дієти і харчування

Дієтолог попередила про небезпечку яблук для здоров’я

196

Лікар-дієтолог Олена Соломатіна попередила любителів яблук про те, що в великих кількостях цей фрукт може становити небезпеку. Соломатіна нагадала, що яблука є дуже корисним фруктом з високим вмістом вітамінів і мікроелементів, проте безконтрольне вживання цього продукту може зіграти злий жарт.

Image by lumix2004 from Pixabay

Соломатіна перерахувала всі унікальні властивості яблук, підкресливши, що вони є джерелом пектину, який швидко виводить надлишки холестерину і токсини з організму. Крім того, яблука містять багато кверцетину, який сприяє зміцненню судин. Водночас дієтолог вказала на те, що яблука є джерелами органічних кислот. «Річ у тім, що, з одного боку, кислоти корисні, з іншого боку, вони можуть викликати неприємні відчуття у людей з підвищеною кислотністю. Особливо якщо це кислі яблука, та фрукти, з’їдені натщесерце», – пояснила доктор.

За її словами, якщо у пацієнта спостерігаються пошкодження кишечника або шлунку, вживати цей фрукт необхідно з великою обережністю. На додаток, деяким пацієнтам яблука взагалі протипоказані, особливо, якщо мова йде про кислі сорти.

Джерело

попередня статтяЛіки від закрепів, які покращують пам’ять
наступна статтяПро які хвороби говорять проблеми з волоссям?

Додати коментар