додому Краса і здоров'я

Цукрове обличчя: як зміниться ваша шкіра, якщо є менше солодкого

631

Наше харчування впливає не тільки на самопочуття, але і на зовнішність. Особливо чутлива в цьому сенсі шкіра обличчя. Як насправді цукор і прості вуглеводи впливають на якість шкіри і який ефект ви побачите, якщо змінити раціон?

Як цукор і прості вуглеводи впливають на організм?

Сучасні технології виробництва цукру перетворили його в хімічну речовину, в якому майже повністю відсутні корисні компоненти. Раніше рослинна сировина, з якого отримували цукор, не піддавалося настільки жорстким способам очищення, зберігаючи частину вітамінів і натуральних речовин. Зараз цей продукт не містить необхідних організму нутриентов. Незважаючи на високу калорійність, він призводить до дефіциту енергії в тканинах.

Цукор дратує стінки шлунка і кишечника. Це ускладнює засвоєння їжі, вітамінів і мінералів, може викликати діарею. Високійновій рівень глюкози в крові токсичний для наших судин, будучи однією з основних причин підвищення холестерину і розвитку атеросклерозу.

Надлишок простих цукрів в їжі порушує нормальний обмін речовин і викликає кисневе голодування. В результаті підвищується небезпека загибелі клітин. Згодом рівень токсинів в організмі зростає, зростає ризик розвитку серйозних патологій і раннього старіння шкіри. Звичайно, все це не може не відбитися на зовнішньому вигляді.

Сахарное лицо: как изменится ваша кожа, если есть меньше сладкого

Що таке « цукрове обличчя »?

Негативний вплив простих цукрів на молодість шкіри вже давно доведено і сумніви не викликає. Вони містяться не тільки в здобної випічці і кондитерських виробах, а й в деяких фруктах. Частина молочних продуктів – десерти, солодкі йогурти, сиріжки – також небезпечні при щоденному вживанні.

Потрапляючи в організм, прості вуглеводи взаємодіють з молекулами еластину і колагену, роблять білкові волокна більш твердими і щільними. Такі зміни є складні неферментатівние процеси, які вчені позначають терміном « глікація ».

Відомо, що глікація уповільнює відновлення тканин і зменшує кількість вологи в організмі. Це тільки верхівка айсберга під назвою « цукрова залежність », і вона вкрай негативно позначається на стані нашої шкіри. В результаті епідерміс стоншується, стає сухим, лущиться. З’являються роздратування, почервоніння, поглиблюються зморшки. Всі ці неприємні явища отримали назву « цукрове обличчя ».

Залежність від цукру схожа на всі інші шкідливі звички, а тому впоратися з нею не так-то просто.

Сахарное лицо: как изменится ваша кожа, если есть меньше сладкого

Що робити, щоб позбутися від « цукрової залежності »?

Насамперед потрібно поміняти систему харчування, відмовитися від головної причини глікації — вживання в їжу великої кількості солодощів. Без цього всі інші оздоровчі заходи користі не принесуть.

  • Рафінований цукор доведеться виключити з раціону зовсім. Його цілком достатньо в складних вуглеводах, овочах, фруктах і ягодах. Солодощі можна також замінити горіхами і насінням.
  • Збільшити кількість білків, жирів і клітковини в раціоні. Це дасть почуття ситості і призведе в норму вміст глюкози в крові, в тому числі і перед менструацією, коли особливо хочеться смачненького.
  • Дотримуватися питний режим, завжди носити з собой пляшку з водою, пити трав’яні чаї з м’ятою, чабрецем, розмарином. Не забувайте, що центри голоду і спраги знаходяться в головному мозку поруч один з одним. Тому ми іноді плутаємо ці два відчуття.
  • Якщо вже прочень захотілося солодкого, Можна додати в випічку натуральні некалорійні цукрозамінники, але не захоплюватися ними. Пшеничну борошно вищого сорту відмінно замінить цільнозернова і горіхова борошно.
  • Виключати цукор потрібно поступово. Спочатку приберіть те, від чого найлегше відмовитися.
  • Намагатися скоротити кількість простих цукрів в щоденному меню до 10% від норми всіх вуглеводів.
  • Після їжі дуже корисно відправитися на прогулянку, порухатися і розім’ятися — фізична активність сприяє зниженню рівня глюкози в крові.
  • Зберегти красу і свіжість шкіри допоможуть також прийом вітамінів групи В, відмова від куріння, використання сонцезахисного крему, боротьба зі стресом, здоровий режим праці і відпочинку. Не забувайте і про уходових косметичних процедурах, таких як пілінг і масаж обличчя. І тоді, дивлячись на себе в дзеркало, ви посміхнетеся і скажете: « Я прекрасна! ».

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Додати коментар