додому Вагітність і діти

Яка поза краща для зачаття?

2718

Не хочеться вас розчаровувати, але достовірних досліджень і переконливих доказів того, що та чи інша поза гарантує зачаття дитини, немає. Проте деякі експерти вважають, для того, щоб збільшити ймовірність вагітності, можна скористатися наступними порадами.

poza_dlia_zachatia_500

Яка поза краща для зачаття

Місіонерська поза, або чоловік зверху, вважається однією з кращих поз для зачаття дитини. Розташування статевих органів таке, що забезпечує глибоке проникнення, підвищуючи ймовірність того, що запліднення відбудеться і настане довгоочікувана вагітність. Інший варіант, який теж допомагає завагітніти – чоловік позаду, поза, краща для зачаття в «небезпечні дні», коли у жінки овуляція. Дуже багато завагітніли, займаючись любов’ю в позі «ложка до ложки», обидва на боці, чоловік позаду.

Ви можете придумати і свою, комфортну для вас, позу, головне при цьому – забезпечувати максимально глибоке входження пеніса. Не варто займатися сексом сидячи, стоячи, або в позі, коли жінка зверху, якщо вашою метою є дитина. Тут діють сили гравітації, сперма може просто випливати, не досягнувши пункту призначення. Жіночий оргазм не є необхідною умовою для зачаття, але багато фахівців запевняють, що скорочення матки від оргазму можуть реально допомогти руху сперматозоїдів до яйцеклітини. У будь-якому випадку, навіть якщо це неправда, то як мінімум приємно.

Поза, краща для зачаття – хитрості і тонкощі

Яка поза краща для зачаття хлопчика або дівчинки? Існує повір’я, що в позі “чоловік зверху” частіше виходять хлопчаки, а в позі “жінка зверху” – дівчата. А жінки запевняють, жіночий оргазм збільшує ймовірність народження сина. Багато радять після сексу підкласти подушку під сідниці і полежати трохи з піднятими ногами. Природно, це має робити жінка. Лежати так потрібно близько півгодини. Хоч вагітність і не гарантована, спробувати все-таки варто.

Якщо ви не можете завагітніти, деякі можуть звинуватити вас у тому, що недостатньо намагаєтися, і взагалі, рідко займаєтеся любов’ю. Будьте обережні, якщо секс перетвориться в обов’язок, зникне збудження і романтика, також якість сперми може змінится. Щоб збільшити шанси на зачаття, потрібно займатися сексом за день-два до овуляції, а потім ще й у день овуляції.

Природно, вами повинна бути обрана поза, краща для зачаття. Для точного визначення овуляції найкраще скористатися спеціальними тестами. Якщо ви не можете завагітніти більше року, у вас нерегулярний менструальний цикл та інші проблеми, варто звернутися за допомогою до лікаря. Під спостереженням, приймаючи прописані препарати, ви відновите цикл і незабаром будете радіти смугастому тесту.

Додати коментар