додому Сім'я і відносини

Кожен день — медовий місяць

Всі сімейні пари з приємною ностальгією згадують про свій медовий місяць, як про кращий моменті спільного життя. Адже між молодятами в цей період панували тільки яскраві емоції і бурхливі пристрасті. Медовий місяць — прекрасний час, коли закохані вже не запрошують один одного на побачення, але ще не встигли зануритися у світ побутових проблем.

medovyi_misiac_600

Чому ж медовий місяць є таким особливим і значущим в сімейних стосунках?

Слід зазначити, що формулювання «медовий місяць» було відомо у нас ще з XIX століття.

Традиційно молодята після вінчання відправлялися у весільну подорож. У дорогу їм вручали слабоалкогольний напій, виготовлений на основі меду, який вони повинні випити протягом тридцяти днів після вінчання. Даний напій був налитий в барильце масою близько 10 кг. Цілющу медовуху для молодят готували заздалегідь до передбачуваного торжества і використовували для цього старовинний рецепт, компоненти якого повністю не розкрито на сьогоднішній день.

Медовий напій надавав нареченим сил, енергії, а також допомагав зберегти чудовий настрій на відпочинку.
Сучасним молодятам вже не вручають в дорогу традиційний барильце з чудодійним напоєм. Але медовий місяць все також наповнений позитивними емоціями і новими враженнями. Чому?

У першу чергу кожна подружня пара намагається провести медовий місяць в незабутній подорожі, яка подарує їм яскраві емоції, відкриє нові відчуття і допоможе усамітнитися від щоденних турбот і негараздів.

Крім цього, медовий місяць пропонує молодятам повністю «розчинитися» одне в одному. При цьому подружжя активно пізнають внутрішній світ свого обранця, а також адаптуються до нових соціальних ролей. Обов’язково в період медового місяця обранці демонструють один одному щирість власних почуттів, надають всі можливі знаки уваги, говорять слова любові.

Після медового місяця подружжя занурюються в щоденні проблеми і однотипні робочі будні. Через рік спільного життя мало хто з подружніх пар зберігають рівень взаємин, як у медовому місяці.

medovyi_misiac01_600

Як же зробити так, щоб кожен місяць подружнього життя був медовим?

  1. Частіше спілкуйтеся зі своїм обранцем мовою любові. Психологи рекомендують не менше трьох разів на добу дарувати своєму партнеру 20-секундний поцілунок. За цей період часу між чоловіком і жінкою утворюється струм фізичного потягу, який допоможе підтримати необхідний рівень закоханості.
  2. Знаходьте компромісні рішення. Якщо між подружжям виникають розбіжності, то важливо в даний момент згладити гострі кути за допомогою компромісу. Навчіться поступатися один одному в конфліктних ситуаціях. Дана якість допоможе зберегти повагу і любов до чоловіка.
  3. Навчіться в сімейному союзі слухати і чути один одного. Найкраще обговорити спірні питання чи «поговорити по душах», ніж ображатися один на одного, сидячи в різних кімнатах.
  4. Будьте вдячні один одному. Дружина, наприклад, повинна дякувати чоловікові, що він є основним добувачем коштів. У свою чергу чоловік повинен оцінити вміння дружини вести домашнє господарство або піклуватися про затишок в домі. Крім цього, висловлюйте в колі знайомих людей тільки позитивні слова на адресу свого обранця. Обов’язково хваліть один одного і підтримуйте у важких ситуаціях.
  5. Слідкуйте за зовнішнім виглядом. Намагайтеся виглядати завжди привабливо і доглянуто. Вдома також необхідно приділяти увагу зовнішньому вигляду. Не ходіть перед чоловіком у старому халаті або безформних штанях. Відвідуйте спортзал, косметолога, перукаря, робіть контрастні процедури та інші заходи для підтримки відмінної фізичної форми.
  6. Знайдіть спільні захоплення та інтереси. Проводьте певний період часу разом з люблячим чоловіком, займаючись спільною справою. Це може бути відвідування спортзалу, приготування кулінарних шедеврів або похід в кінотеатр.
  7. Довіряйте один одному. Надавайте своєму обранцеві свободу дій і позбавте його від постійного контролю зі свого боку. Люблячі люди повинні навчитися довіряти один одному.

Перераховані вище способи допоможуть подружжю перетворити кожен день в медовий місяць. Адже дуже важливо зберегти вогонь любові в сімейних відносинах і не погасити його повсякденними турботами і рутиною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут