додому Мода і стиль

Весільні сукні із закритим верхом – фото

4138

Здавна жінка могла зачарувати чоловіка одним лише тільки поглядом. І якщо з-під довгого подолу і мереживних тканин випадково виглянула кісточка або плечико, то чоловік просто божеволів від спокуси. І зараз у світі моди, переповненим відвертими міні і вульгарними глибокими вирізами, весільні сукні із закритим верхом будуть особливо актуальні. Таке вбрання відмінно підкреслить витонченість і спокусливість обраниці, зробивши її таємницею, яку хочеться розгадати.

moda_styl-02.07.2014-04_resized

Фасони закритих суконь

У першу чергу потрібно відзначити, що закритість може відображатися в фасоні вбрання, довжині рукава і у вигляді вирізу. Залежно від цього можна виділити наступні моделі скромних закритих суконь:

Весільні сукні із закритою спиною. Для прикраси задньої частини сукні дизайнери використовують легкі прозорі тканини і декор з оригінальної вишивки. Цей варіант підійде тим, хто хоче зробити ставку на елегантності і підкреслити свій шарм.

Закрита весільня сукня з мереживом. Напівпрозора тканина з візерунками – це ідеальний варіант для тих, хто хоче приховати недоліки фігури і підкреслити свої витончені вигини. Сукня з рукавами з мережива підійде для осіннього торжества, а верхній мереживний шар додасть образу певного шарму.

Весільна сукня із закритими руками. Тут рукав може бути довгим і укороченим, розкльошеним донизу або у вигляді кульки. Закриті весільні сукні з рукавами в поєднанні з білосніжними рукавичками надають образу аристократичності і особливого магнетизму.

Сукня без декольте. Багато наречених часто перебільшують з вирізом, в результаті чого образ виходить занадто вульгарним. Щоб гарантовано уникнути подібних помилок і зробити акцент не на хтивій сексуальності, а на природній красі, краще вибирати закриті мереживні весільні сукні 2014 без декольте.

moda_styl-02.07.2014-03_resized

moda_styl-02.07.2014-02_resized

moda_styl-02.07.2014-01_resized

попередня статтяКожен день – медовий місяць
наступна статтяЖіночий літній комбінезон 2014

Додати коментар