додому Сім'я і відносини

Як зберегти свого чоловіка: 10 порад професійної дружини

Чоловік витрачає енергію на досягнення цілей у зовнішньому світі, а вдома відновлює сили. Від того, як організований житловий простір і як ви зустрічаєте чоловіка, залежить, чи буде він удома відчувати себе «як вдома». Автор книги «Мій чоловік — підприємець» вникнула в усі тонкощі відносин з сильним чоловіком і ділиться своїми знахідками.

Я впевнена, що навіть дуже зайнята роботою і дітьми жінка може знайти ресурси, щоб подбати про чоловіка. Сприймайте увагу, приділену чоловікові після повернення з роботи, як інвестицію … в себе! Відпочивши від битв на роботі, чоловік буде знову готовий перевертати гори — вже особисто для вас! — Не кажучи вже про те, щоб вислухати вас або почитати дітям казки.

simia_vidnosyny-zustrich-cholovika_600

Отже, ввечері, після приходу чоловіка додому, для дружини підприємця починається «друга зміна». Протягом дня вона мама або дочка, співробітник або керівник, а коли чоловік вдома — лише дружина. Це робота дуже вдячна, приємна, але готуватися до неї треба відповідально, саме як до роботи. У чому ж вона полягає?

Як підготуватися до зустрічі з коханим

Протягом дня ви зустрічаєтеся з людьми, займаєтеся домашніми справами, будуєте кар’єру — всі ці види активності до вечора залишають на вас свій слід. Ми втомлюємося, і до приходу чоловіка сил залишається мало. Це велика жіноча помилка. Чоловікові (особливо сильному, лідеру) потрібна поруч енергетично сильна жінка, яка його наповнює в кінці дня і заряджає на наступний день. Дружина підприємця повинна зустрічати чоловіка відпочивша і повна сил.

Тому не забувайте про наступне:

 • намагайтеся повертатися додому ДО приходу чоловіка;
 • приділіть собі 30-45 хвилин на душ, медитацію або дихальну практику, яка відновлює вас;
 • присвятіть час собі, щоб розслабитися, звільнити голову від настирливих думок і набратися нових сил;
 • пийте багато води;
 • обов’язково одягніть свіжий одяг.

Тепер ви перезаряджені і готові до приходу чоловіка. Ви зустрічаєте його свіжою, енергійною і щиро готовою подбати про нього. Не тому, що так потрібно, не для «пристойності», а щиро, тому що він — ваш коханий чоловік.

Часто підприємець наприкінці робочого дня хоче зняти тягар з плечей, проговорити накопичену за день інформацію; ваше завдання — просто слухати його. Вислухайте чоловіка без суджень і рад. Це справжня терапевтична дія — вислухати людину: дати можливість виговоритися, розповісти, що відбулося за день, і зняти напругу, що нагромадилася. Коли чоловік закінчить розповідати, запитаєте, чи хоче він почути вашу думку чи пораду. Будьте готові до того, що він відмовиться.

10 порад професійної дружини

Отже, як зробити так, щоб ваш чоловік удома відчував себе «як вдома»?

 1. Почнемо з головного — особистої території. Не завжди можна відвести одну з кімнат під кабінет або майстерню дружина, але практично в будь-якому будинку є можливість організувати простір, який буде належати тільки йому. Це може бути його улюблене крісло, акваріум, комп’ютер, столик для книг і т.п. — Залежно від вашої фантазії і переваг чоловіка. Поясніть дітям, що це не майданчик для ігор, а татова територія.
 2. На стінах квартири розмістіть сімейні фотографії, які нагадували б чоловікові про щасливі моменти вашого спільного життя.
 3. Особливу увагу приділіть запахам. З’ясуйте, які аромати подобаються вашому чоловікові, і перед його приходом провітрюйте кімнати і запалюйте ароматичні лампи. Будинок (в тому числі шафи і навіть одяг) повинен виділяти улюблені запахи. Якщо чоловік не визначився з уподобаннями, для спальні можна вибрати солодкі, пряні аромати кориці або ванілі, для інших кімнат — свіжі цитрусові.
 4. Попросіть чоловіка вибрати парфуми для вас і користуйтеся ними, коли проводите час разом з ним.
 5. Дізнайтеся про кулінарні вподобання чоловіка, враховуйте їх, складаючи меню на вечерю. Перед приходом чоловіка обов’язково виділіть хоча б 15 хвилин, щоб відпочити від денних турбот. Душ, читання улюбленої книги, коротка медитація, кава з вашими улюбленими солодощами — підійде все, що допомагає відновитися.
 6. Я рекомендую завести два комплекти домашнього одягу: один — простий і зручний, для домашніх справ і занять з дітьми; інший, більш красивий, — для зустрічі чоловіка. Будь-якому чоловікові приємно, що жінка хоче виглядати привабливо спеціально для нього.
 7. Коли чоловік приходить, обов’язково приділяйте йому увагу, хоча б півгодини проведіть вдвох. Я знаю, це складно пояснити дітям, але з ними можна домовитися, якщо, наприклад, пограти з ними перед приходом тата.
 8. Зайнятий чоловік не хоче вечорами брати на себе ще й домашні клопоти, тому відповідальність за побут і управління сімейним бюджетом пропоную вам взяти на себе.
 9. Щоб підтримка була максимально ефективною, дружині належить з’ясувати індивідуальні запити та пріоритети годувальника сім’ї. Наприклад, для мого чоловіка важливо, щоб сорочки в шафі були впорядковані за колірною гамою. Для іншого чоловіка буде принциповим вчасно поданий сніданок, для третього — те, як дружина організовує дозвілля родини. Це не означає, що ви повинні робити все своїми руками, — у дружини підприємця, як правило, є помічники і можливість використовувати платні сервіси.
 10. Зазвичай підприємці не дають своїм дружинам чітких інструкцій, обмежуючись натомість сказаними мимохідь фразами: «А чи не попити нам чаю …» або: «Щось стало прохолодно …», що означає: він просить заварити чай або закрити вікно. Часто підприємці розмовляють саме так: вчіться слухати натяки чоловіка.

Складно приділяти всю увагу дружину, якщо вдома маленькі діти. Дуже важливо розставити пріоритети: в будь-якій сім’ї головними мають бути відносини між подружжям, діти — на другому місці, а потім — батьки, родичі, друзі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут