додому Сім'я і відносини

Поради подруг

1509

Колись один мудрець сказав про те, що ніхто не може заподіяти людині сильний біль, як це зробить найкращий друг, так як тільки він знає всі слабкі сторони і в разі чого «удар» варто чекати саме в цьому місці.
Звичайно, хочеться вірити, що людина, якій ти довіряєш, ніколи тебе не зрадить і буде вірна тобі завжди, але, на жаль, ці надії часто не виправдовуються.

Напевно, у кожної представниці слабкої статі є подруга, з якою вона ділиться секретами, проблемами і просить раду. Крім обговорення нових красивих туфель та інших дівчат, жінки, звичайно ж, розмовляють про чоловіків. У цьому випадку виникає двояка ситуація, так як іноді з боку дійсно видніше, але при цьому «чужа сім’я пітьма». Не рідко такі поради стають причиною скандалів і інших проблем. Так, коли ж варто прислухатися до слів подруги, а коли варто пропускати їх повз вуха?

simia_vidnosyny-porady_podruh_600

Корисні поради

Для початку варто поговорити про те, коли підказка іншої жінки буде доречною:

  1. Хобі. Ви можете розповісти подрузі про свої захоплення, почути конструктивну критику і т.п. У такій ситуації поради в цій сфері отримати більше немає в кого, адже чоловік щось розуміє в бісероплетіння або квілінгу?
  2. Зовнішній вигляд. Як відомо для чоловіків шопінг – це справжня каторга. У цій ситуації саме подруга прийде на допомогу. Вона допоможе з вибором наряду, дасть слушну пораду і якщо треба висловить своє «фе». Об’єктивність рад залежить від «рівня» подруги.

Інша думка

Багатом жінкам, які часто користуються порадами своїх подруг, вони допомагають в деяких ситуаціях. Є навіть такі дами, які й кроку не можуть ступити без допомоги і підказки з боку. У такому випадку можна втратити себе, своє власне «я» і перетворитися просто в тінь іншої людини.

У психологів є своя точка зору. На їх думку, тільки 40% жінок спочатку думають самостійно і тільки потім прислухаються до думки подруг. Статистка досить невблаганна, виходить, що близько 60% жінок не беруть в розрахунок свої відчуття, і відразу роблять так, як сказали їм інші.

Варто розуміти, що кожна людина індивідуальна, у кожного своя думка на той чи інший аспект життя, і у когось воно правильне у когось немає. Думки подруги можуть служити для вас додатковою інформацією, яка допоможе самостійно прийти до правильного рішення. Варто також враховувати, що не кожна жінка у вашому колі спілкування – це подруга. Серед них неодмінно є заздрісниці, брехунки, пліткарки та інші недоброзичливці, а значить, їх порада матиме для вас тільки негативні наслідки.

Чужа душа – темний ліс

Як не крути, а ніхто не знає людину краще, ніж вона сама. Враховуючи це, можна зробити висновок, що ніхто крім вас не зможе прийняти правильно рішення в тому чи іншому питанні, особливо, якщо це стосується відносин з протилежною статтю, кар’єри і здоров’я. Що цікаво, саме на ці теми, в основному, і ведуться розмови на жіночих посиденьках, ну і відповідно даються поради. Тому в будь-якій ситуації ви повинні виходити виключно з власних міркувань, а не за порадами.

Може бути, хтось скаже, що це занадто категорично і жорстоко, але, на жаль, таке життя. Хоча в будь-якій ситуації є винятки, але зустрічаються вони вкрай рідко.

Додати коментар