додому Сім'я і відносини

Поради подруг

Колись один мудрець сказав про те, що ніхто не може заподіяти людині сильний біль, як це зробить найкращий друг, так як тільки він знає всі слабкі сторони і в разі чого «удар» варто чекати саме в цьому місці.
Звичайно, хочеться вірити, що людина, якій ти довіряєш, ніколи тебе не зрадить і буде вірна тобі завжди, але, на жаль, ці надії часто не виправдовуються.

Напевно, у кожної представниці слабкої статі є подруга, з якою вона ділиться секретами, проблемами і просить раду. Крім обговорення нових красивих туфель та інших дівчат, жінки, звичайно ж, розмовляють про чоловіків. У цьому випадку виникає двояка ситуація, так як іноді з боку дійсно видніше, але при цьому «чужа сім’я пітьма». Не рідко такі поради стають причиною скандалів і інших проблем. Так, коли ж варто прислухатися до слів подруги, а коли варто пропускати їх повз вуха?

simia_vidnosyny-porady_podruh_600

Корисні поради

Для початку варто поговорити про те, коли підказка іншої жінки буде доречною:

  1. Хобі. Ви можете розповісти подрузі про свої захоплення, почути конструктивну критику і т.п. У такій ситуації поради в цій сфері отримати більше немає в кого, адже чоловік щось розуміє в бісероплетіння або квілінгу?
  2. Зовнішній вигляд. Як відомо для чоловіків шопінг — це справжня каторга. У цій ситуації саме подруга прийде на допомогу. Вона допоможе з вибором наряду, дасть слушну пораду і якщо треба висловить своє «фе». Об’єктивність рад залежить від «рівня» подруги.

Інша думка

Багатом жінкам, які часто користуються порадами своїх подруг, вони допомагають в деяких ситуаціях. Є навіть такі дами, які й кроку не можуть ступити без допомоги і підказки з боку. У такому випадку можна втратити себе, своє власне «я» і перетворитися просто в тінь іншої людини.

У психологів є своя точка зору. На їх думку, тільки 40% жінок спочатку думають самостійно і тільки потім прислухаються до думки подруг. Статистка досить невблаганна, виходить, що близько 60% жінок не беруть в розрахунок свої відчуття, і відразу роблять так, як сказали їм інші.

Варто розуміти, що кожна людина індивідуальна, у кожного своя думка на той чи інший аспект життя, і у когось воно правильне у когось немає. Думки подруги можуть служити для вас додатковою інформацією, яка допоможе самостійно прийти до правильного рішення. Варто також враховувати, що не кожна жінка у вашому колі спілкування — це подруга. Серед них неодмінно є заздрісниці, брехунки, пліткарки та інші недоброзичливці, а значить, їх порада матиме для вас тільки негативні наслідки.

Чужа душа — темний ліс

Як не крути, а ніхто не знає людину краще, ніж вона сама. Враховуючи це, можна зробити висновок, що ніхто крім вас не зможе прийняти правильно рішення в тому чи іншому питанні, особливо, якщо це стосується відносин з протилежною статтю, кар’єри і здоров’я. Що цікаво, саме на ці теми, в основному, і ведуться розмови на жіночих посиденьках, ну і відповідно даються поради. Тому в будь-якій ситуації ви повинні виходити виключно з власних міркувань, а не за порадами.

Може бути, хтось скаже, що це занадто категорично і жорстоко, але, на жаль, таке життя. Хоча в будь-якій ситуації є винятки, але зустрічаються вони вкрай рідко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут