додому Сім'я та стосунки

В ім’я кохання: що не варто робити заради чоловіка

1603

«Я до нього піднімуся в небо, я за ним упаду в прірву, я за ним … Вибач, гордість!» Слова цієї пісні знайомі більшості з нас – і не тільки тому, що кілька місяців поспіль музика лилася з усіх динаміків країни, а й тому, що зміст пісні незмінно знаходить відгук у кожній жінці, якщо вона хоча б раз була закохана. На жаль, об’єкт пристрасті, завдяки якому був написаний безсмертний хіт, не оцінив написаних заради нього рядків і – що важливіше – принесених йому жертв.

Як би нам не хотілося на крилах любові і пристрасті співати для нього, летіти до нього і падати слідом за ним, є кілька важливих «не можна», які не варто здійснювати навіть заради вічної любові і 50-річного шлюбу. Отже, заради чоловіка не можна …

simia_vidnosyny_zminiuvatysia_600

… Відмовлятися від мрії!

Якщо, зустрівши принца на білому мерседесі, найзавзятіша кар’єристка раптом захоче в’язати пінетки спільним дітям, – це нормально і навіть фізіологічно правильно. Природа придумала багато цікавих механізмів заради збереження роду людського, у тому числі біологічний годинник і викид окситоцину в кров під час ніжних обіймів. Але якщо, народивши дітей і забезпечивши всіх пінетками ручної роботи, та сама кар’єристка не повертається в офісні джунглі, виникає питання: хто так вирішив?

Важливо пам’ятати: кожна жінка має право вибрати сім’ю – і ніхто не вправі її оцінювати чи засуджувати. Зрештою, одна щаслива своя дитина вартує багатьох ощасливлених сторонніх клієнтів.

Ось тільки вибір має зробити вона сама – повністю усвідомлюючи, з якими підводними каменями зіткнеться і як буде їх оминати. Чоловік – нехай навіть його заробітки поруч з твоїми виглядають, як башта Трампа поруч з двоповерховим котеджем, – не має права наполягати. Ще жодного принца не втримала в палаці нудна і нудьгуюча королева, і за прикладами таких антиказок ходити далеко не потрібно.

… Знінювати моральні принципи!

Правила моралі – все одно що подруги: вони залишаються навіть тоді, коли чоловік іде. До речі, на місце чоловіка приходять докори сумління. Коктейль виходить гіркий, а сумнівне задоволення від його вживання всередину розтягується надовго. «Секс до весілля просто обов’язковий», «подумаєш – разок збрехав, це просто, щоб людину не образити», «немає гріха в тому, щоб обкрадати злодіїв» – з яким би з цих тверджень коханого чоловіка не розходилися твої власні, важливо твердо заявляти про свою позицію. Докори сумління та усвідомлення своєї моральної недосконалості здатні отруїти будь-які, найказковіші відносини.

… Змінювати зовнішність!

Жінки люблять змінюватися. Більше того, жінки повинні змінюватися! Багато психологів пояснюють цей факт нашою «місячною», циклічною природою: Місяць кожен день худне і поправляється. Додайте до цього появу плям, різні відтінки сріблясто-жовтого і різну висоту над горизонтом – і ти зрозумієш, про що я. Ось тільки зовнішні зміни повинні народжуватися всередині нас, а не ззовні. «Як так? А як же модні журнали? Хіба ми не робимо модне фарбування в стилі «спалахи світла» або бразильську депіляцію під впливом модних журналів? »- заперечиш ти. Звичайно, робимо! Тільки спочатку ми «ковтаємо» журнал, потім «переварюємо» інформацію – а потім рвемося вперед, до заповітних зовнішніх змін.

У дрібницях можна поступитися коханому чоловікові: він може навіть стати ідеальним, майже незацікавленим, натхненником змін корисних (наприклад, втрати 5 зайвих кілограмів або придбання мелірованних пасів у волоссі), але лягати під ніж або перефарбовувати синяво-чорні від природи волосся в блонд заради чоловіка неприпустимо. Чи припустимо це з власної ініціативи – вже зовсім інша історія …

… Жертвувати подругами!

Недарма цей гріх Керрі Бредшоу назвала смертельним в першому сезоні знаменитого серіалу. Один раз допустивши таку помилку через «чоловіка мрії», вона більше ніколи її не повторювала. Як би сильно не дратували коханого чоловіка твої подруги, пам’ятай: вони неспроста стали такими. Кожна людина, що з’являється в нашому житті, є відображенням однієї з численних сторін нашого «я». Кожна подруга привносить в наш світ щось цінне: з одною можна весело погуляти по магазинах, з іншою – гуляти в клубі до ранку або сміятися разом до кольок у животі, з третьою можна поділитися чимось наболілим, але дуже особистим. Навіть найгарячіше обожнюваний чоловік не здатний стати відповідною заміною. Більше того, навіть ідеальний чоловік не захоче нею стати!

Якщо вже коханому чоловікові так важливо в чомусь відчувати свою перевагу, підіть йому назустріч, знайдіть це «щось».

… Зображати дурепу!

Безумовно, це дуже ефективний прийом на початку знайомства, хоча «працює» він не з усіма чоловіками. Є й такі принци, які воліють заглядати в рот і просити прибити цвях, щоб повісити поличку. Але в більшості випадків прикинутися дурнішою або безпомічнішою, ніж ти є, достатньо, щоб отримати запрошення на наступне побачення. Проблеми тут дві. По-перше, це втомлює, особливо якщо у вас IQ Ейнштейна, кругозір Вассермана, ви самі могли б легко підробляти «чоловіком на годину». По-друге, рано чи пізно це трапиться: він відчує підступ, потім відчує себе обдуреним, і казкові відносини будуть у великій небезпеці.

Переказувати йому в деталях свою кандидатську на першому побаченні все одно небажано, але поступово краще відкривати «справжнє я». Якщо вже коханому чоловікові так важливо в чомусь відчувати свою перевагу, підіть йому назустріч, знайдіть це «щось» (знання прізвищ усіх гравців «Динамо» цілком підійде) і частіше радуйте його его питаннями типу «А скільки цей гравець за контрактом заробляє? »або« А чому він зараз на лавці запасних сидить?».

simia_vidnosyny_zminiuvatysia01_600

… Дозволяють себе контролювати!

Можна і навіть потрібно приймати рішення спільно, але рішення, пов’язані з вашим життям, приймати тільки вам – так як вам одній жити з їх наслідками. У відносинах кожен має право на особисту свободу – свободу думок, слів і пересувань. Якщо коханий чоловік вважає інакше, варто замислитися: а чи не тиран поруч з вами? І як довго ви зможете жити поруч з людиною, яка не вважає вас за людину?

… Заводити дітей!

Я люблю дітей – і в принципі, і своїх. Саме тому вважаю – і сімейні психологи вважають так само, – що заводити їх потрібно тільки за власним бажанням. Саме на маму лягає левова навантаження в турботі і вихованні дітей, саме мами більше схильні до тривог про дітей, саме мамам, зрештою, по 9 місяців дітей виношувати! Тому рішення заводити дитину має бути усвідомленим і власним.

Будь-який примус у цьому питанні погано відіб’ється в першу чергу на самих дітях, а вони в наших «тарганів» не винні, правда?

… Забувати про свої пристрасті!

Можна регулярно ходити з коханим чоловіком на рок-концерти, хокейні матчі або кулінарні майстер-класи, але це не означає, що потрібно перестати в’язати гачком, складати хокку і співати в караоке. Наші хобі роблять нас такими, які ми є, – чарівними і привабливими. Якщо чоловік полюбив нас на етапі «складала хокку», то це незвичайне хобі потрібно не тільки зберігати, але й культивувати. Якщо ж чоловік стверджує, що хокку – це несерйозно, і наполегливо радить почати писати сонети, задумайтеся, чи любить він вас такий, яка ви є. Чи все-таки любить такою, яку він вас придумав?

… Заподіювати комусь біль!

Когось ображати шкідливо для карми. Ще шкідливіше – ображати когось на догоду коханому чоловікові. Можливо, він не в захваті від вашої мами чи сестри або ревнує до колишнього. Це не привід «палити мости». Колишньому можна все тактовно пояснити, а маму і чоловіка мрії протягом якогось часу тримати подалі один від одного. Вибачення ще ніколи не знищували пам’ять про образи і болю. Якщо ж люди дорогі вам, дорожіть їх нервовими клітинами.

… Знижувати планку!

Зрозуміло, що чоловіки з тілом Ченнінг Татум, багатим внутрішнім світом Януша Вишневського, мільйонами Романа Абрамовича не зустрічаються на кожному кроці. Це все одно не означає, що ви повинні бути готові провести своє життя поруч з Васею Пупкіним – сантехніком із середньою освітою і великою любов’ю до «пива під телевізор» вечорами. Омар Хайям, безумовно, правий, що «краще бути однією», хоча і забув згадати, що поки ви одна – поруч вільно місце для когось, дуже близького до ваших планів і ідеалів. Шукайте чоловіка, поряд з яким ви захочете стати краще, і не погоджуйтеся на менше. Простіше знайти такого, ніж переробляти того, хто не тільки далекий від ідеалу, але і не дуже хоче змінюватися.

Мораль цієї байки така: навіть у більшості релігій вже не актуально принесення жертв. Ми різні – і все-таки ми разом. Це неспроста: чоловіки – навіть не розуміючи того – люблять нас за цю «інакшість». Тому корисніше, практичніше і приємніше залишатися собою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут