додому Сім'я і відносини

Як правильно помиритися з чоловіком після суперечки

Сімейне життя і сварки — явища, нероздільно пов’язані одне з одним. Неможливо знайти подружню пару, яка і поняття не має про те, що значить лаятися, бити посуд і йти з дому, ляскаючи дверима. Але навіть незважаючи на те, що сварки в деякій мірі можна вважати нормою, їх ні в якому разі не можна пускати на самоплив. Постійно покладаючись на «забудеться і розсмокчеться», ви ризикуєте одного разу розсваритися в пух і прах, а все через невисловлені образи і невиголошені вчасно слова «пробач, я була не права».

simia_vidnosyny_superechka_700

Посваритися з чоловіком — раз плюнути, а от помиритися куди складніше. У пориві гніву ми можемо наговорити йому найобразливіші і найнеприємніші слова, за які потім будемо відчувати почуття сорому. Але от що дивно: навіть не знаходячи собі місця через занепокоєння і усвідомлення власної провини, ми все рівно не йдемо на примирення — гордість не дозволяє. Здається, що це чоловіки повинні згладжувати всі гострі кути і робити перший крок, але вони теж не ликом шиті і не хочуть постійно приймати на себе удар. Представники сильної статі переконані: жінки теж можуть сказати заповітне «пробач», особливо якщо «проштрафилися» саме вони. І нам насправді дуже важливо навчитися розуміти, коли варто демонструвати свою неприступність, а коли потрібно втихомирити гординю і подумати про сімейне щастя.

Якщо він не правий

Незважаючи на те, що вашої провини в цій сварці немає, але ви вже втомилися від демонстративного мовчання і готові його порушити. Саме тому вам, а не дружині, доведеться наважитися на перший крок.

Головне — не перетворите розмова по душах в чергову гучну сварку, зберігайте спокій і незворушність.

1 Поговоріть. Звичайно, йти на примирення тоді, коли кохана людина зробила вам боляче, вкрай складно, але часом немає іншого виходу, окрім як зціпити зуби і запропонувати спокійно обговорити що сталося. Подібна розмова краще заводити не відразу — дайте і собі, і йому деякий час для того, щоб привести думки до ладу, а потім скажіть: «Так, ти зробив мені боляче, але я не хочу ламати відносини за дурних образ. Ми дорослі люди і можемо вирішити проблему без криків і битого посуду». Головне — не перетворите розмову по душах в чергову гучну сварку, зберігайте спокій і незворушність, навіть якщо партнер буде посилено виводити вас із себе своєї впертістю і небажанням слухати ваші доводи.

2 Почекайте. Якщо ви впевнені, що чоловік усвідомлює свою провину і рано чи пізно прийде до вас за прощенням, то дайте йому час зібратися з думками і просто почекайте. Швидше за все, ініціатором розмови по душам стане саме він, а тому вам залишається тільки підготуватися до відповідальної бесіді. Тільки намагайтеся не бути занадто категоричною, винну голову все-таки не січуть.

Якщо ви не праві

Не варто відразу обрушувати на нього своє «прости, я більше так не буду». Якщо він розгніваний, обурений і нагадує розлюченого кіношного Халка, то найкраще дати йому деякий час: нехай заспокоїться, охолоне і обміркує те, що трапилося, в іншому випадку він просто не почує ваших прохань про прощення. І тільки після того, як вітер вщухне, можна приступати до активних дій.

1 Попросіть вибачення. Достатньо написати смс або сказати «пробач» при особистій зустрічі, щоб запустити механізм примирення. Звичайно, в деяких випадках одне коротке слово не зможе вирішити проблему, і доведеться почекати якийсь час, перш ніж ваші відносини знову стануть колишніми, але ви просто зобов’язані показати коханому, що усвідомлюєте свою провину. Тільки не вимолювати прощення, ходячи за чоловіком по п’ятах: від того, скільки разів ви скажете «я була не права», його добрий настрій, на жаль, не залежить.

Відмінний спосіб загладити свою провину — влаштувати романтичний сюрприз для коханого чоловіка.

2 Здивуйте його. Відмінний спосіб загладити свою провину — влаштувати романтичний сюрприз для коханого чоловіка. Тут все просто: свічки, вечеря, ванна, пелюстки і спокуслива нижня білизна. По-перше, багато чоловіків вважають за краще миритися в ліжку, а, по-друге, такий поворот подій явно змусить його забути про недавню сварку.

3 Відволічіть. Якщо романтичний сюрприз з якихось причин неможливий, то підіть на іншу хитрість — запросіть у гості ваших спільних друзів або його маму і влаштуйте посиденьки в хорошій компанії. Чоловік розслабиться і сам не помітить, як почне з вами розмовляти. Звичайно, чесніше і правильніше було б обговорити що сталося, але як поговориш з людиною, яка абсолютно не йде на контакт? Ось і доводиться завойовувати прихильність коханого обхідними шляхами.

Ви знаєте свого чоловіка, як ніхто інший, і тільки вам відомо, коли і як найкраще йти на примирення після суперечки. Головне — не затягуйте з розмовами по душах і ніжними обіймами, інакше ризикуєте одного разу обійняти колись коханого чоловіка і зрозуміти, що поруч з вами стоїть абсолютно чужа людина. Кажуть, що ніколи не пізно попросити вибачення, але, на жаль, це не так: слово «пробач» має термін придатності, і, якщо не сказати його вчасно, можна позбавити його всякої цінності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут