додому Фітнес і спорт

Чи допомагає аеробіка схуднути (відео)?

2175

Про те, наскільки ефективна аеробіка відомо ще з 60-х років минулого століття. Ефективна аеробіка для повних і для тих, хто хотів би підтримувати себе у формі. В цілому, аеробіка – це не лише заняття з тренером у спортивному залі, це найрізноманітніші види фізичної активності вдома і на вулиці. Найбільш кращі активні види спорту на свіжому повітрі.

fitnes_sport-aerobika-vdoma_700

Традиційна аеробіка

І все ж, промовляючи слово «аеробіка», ми уявляємо собі динамічне заняття під музику не вдома, а в спеціальному світлому залі. На даний момент існує величезна кількість різних фітнес комплексів вправ, вони постійно удосконалюються і оновлюються.

Безумовно, аеробіка для повненьких – це світло в кінці тунелю. Систематичні заняття з тренером допоможуть виробити силу волі і навчать тим вправам, які найбільше підійдуть в тій чи іншій ситуації. Звичайно проводяться групові заняття аеробікою, однак нерідкі випадки індивідуальних занять, коли тренер займається з парою-трійкою чоловік.

Багато спортивних клубів вводять спеціальні заняття для схуднення, однак для тих, хто в силу зайнятості або закомплексованості не може ходити в зал, допускається можливість купівлі спеціальних дисків, на яких записані уроки. Хто сказав, що аеробіка для схуднення вдома неефективна? Купивши такий диск, головне – набратися сил і рішучості домогтися бажаного. Адже якщо в залі тренер буде вказувати на помилки, то вдома- можна схалтурити. Будь-які фітнес вправи і комплекси для аеробіки розраховані тільки на сумлінне їх виконання.

Основні вправи

Більшість представниць прекрасної статі, перепробувавши купу дієт і різні тренувальні курси (такі як фітнес, йога, пілатес, наприклад), все ж свою перевагу віддають аеробіки. Дійсно, цей спосіб схуднення дуже ефективний. Тільки за перші півгодини тренування спалюється основна кількість вуглеводів, після чого організм приймається за знищення злощасних жирів. Від того, наскільки регулярно людина отримує фізичні навантаження, залежить, як швидко зникатимуть жирові відкладення з організму. Професіонали запевняють, що після регулярних занять, які тривають протягом року, жир починає виходити з організму вже через 10 хвилин після початку заняття. Аеробіка для схуднення вдома, в тому числі, допускає такі умови.

Займатися спортом і підтримувати в собі спортивний дух насправді можна щодня, при цьому не прикладаючи особливих зусиль. Взяти, приміром, ходьбу. Для цієї вправи вам не знадобиться купувати якесь спорядження. Досить просто більше часу приділяти прогулянкам: вийти на зупинку раніше, в гарну погоду пройтися з роботи додому, якщо дозволяє час, пройтися зайву зупинку, замість того, щоб долати її за допомогою транспорту.

Такого роду аеробіка для повних може вважатися найбільш оптимальним способом занять. А що найголовніше – вона досить дієва. По можливості, всі бажаючі скинути зайву вагу можуть займатися бігом. Безумовно, це заняття набагато складніші, ніж звичайна ходьба, але і користі від нього значно більше. Аеробіка під музику – динамічне заняття, що дозволяє худнути з посмішкою на обличчі. Вивчіть основні вправи і уроки, підберіть відповідну музику і займайтеся собі на втіху!

Відео про заняття аеробікою вдома:
[youtube]kSfTD5755Qo[/youtube]

Сучасні різновиди аеробіки

Популярними на сьогоднішній день вважаються заняття по степ-і аквааеробіки. Це нетипові заняття, які допомагають скинути вагу досить оригінальним способом. Степ-аеробіка змусить напружуватися всі групи м’язів, активно використовуючи спеціальну платформу. Такі заняття допомагають спалити максимум калорій за одне активне заняття. Аквааеробіка ж дозволить домогтися бажаного результату за допомогою води. Займаючись і виконуючи ті ж вправи, що і на суші, через опір воді скидати зайву вагу ви зможете значно швидше.

Аеробіка для повних, як спосіб схуднення, може бути достатньо ефективною, а купити відео з уроками від професійних тренерів можна в будь-якому фітнес-центрі. Аеробіка для схуднення буває вкрай ефективна, відео-уроки дозволяють худнути комфортно вдома. Безумовно, кожен може вибирати той різновид аеробіки, який йому до душі і під силу. Найбільш ідеальним варіантом стане спеціально розроблена тренером індивідуальна програма і уроки, за якою можна буде займатися як в спортзалі, так і вдома. Безумовно, перед початком схуднення зайві кілограми потрібно дуже захотіти скинути. Якщо ви будете займатися чесно і з віддачею, то вже після першого місяця зможете помітити відчутні результати!

Додати коментар