додому Вагітність і діти

Хілак форте для немовлят

Як відомо, травна система немовляти є ще недостатньо зрілою. Тому функціонує вона недостатньо збалансовано. У немовлят нерідко виникають такі проблеми, як здуття живота, зригування, порушення стільця, кольки та ін. Найбільш поширеною проблемою здоров’я новонароджених є дисбактеріоз: даному захворюванню схильне близько тридцяти відсотків немовлят. До того ж, дане захворювання загрожує ускладненнями — шкідливі бактерії, проникаючи в кров малюка, здатні викликати розвиток таких серйозних захворювань, як дизентерія, сальмонельоз та ін.

26-02-15-foto-700x449-1

Сучасні виробники батькам малят пропонують цілий ряд високоефективних препаратів, що допомагають впоратися з порушеннями у функціонуванні ШКТ. Одним з найпопулярніших засобів, що використовуються для нормалізації функції шлунково-кишкового тракту у немовлят, є Хілак Форте.

Ефект, що надається лікарським препаратом

Препарат хілак форте для немовлят, як відомо, є пребіотиків. У складі його містяться корисні живі бактерії. Даний засіб нормалізує стан мікрофлори кишечника, приводячи її в стан рівноваги і створюючи несприятливі умови для розвитку патогенних мікроорганізмів. Вживання цих ліків забезпечує сприятливі умови для росту корисної мікрофлори. Організм при цьому насичується вітамінами В і К. Біосинтетична молочна кислота, що знаходиться в складі даного лікарського засобу, а також її буферні солі забезпечують нормалізацію кислотності в ШКТ. Крім цього, Хілак Форте забезпечує відновлення мікрофлори кишечника після інфекційних захворювань і нормалізацію в просвіті кишки водно-електролітного балансу. Ще однією корисною особливістю даного препарату є його здатність посилювати захисні функції організму.

Особливості прийому

Далі ми хочемо розглянути, як приймати хілак форте. Прийом даного препарату повинен здійснюватися суворо за призначенням лікаря! Ці ліки можна давати немовлятам будь-якого віку. Дозування для новонароджених становить 10-15 крапель, які слід давати до їжі (за одну годину) тричі на добу. Давати малюкам ліки слід в розведеному вигляді. Розводити їх слід водою, а не молоком, оскільки мікроби для своєї життєдіяльності використовують лактозу, що міститься в молоці.

Якщо після вживання препарату у вашого малюка з’явилися непередбачені реакції, обов’язково повідомте про них лікаря. Якщо дані симптоми не є наслідком пристосування організму до ліків, фахівець скасує препарат.

Побічні ускладнення, здатні виникнути у малюків після прийому препарату:

При появі будь-якого з перерахованих вище ускладнень прийом лікарського засобу слід припинити.

Тривалість прийому

Термін лікування залежить від здоров’я малюка. Зазвичай курс лікування становить тридцять днів. Через невеликий проміжок повинен бути проведений повторний курс.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут