додому Гороскоп

Місячний календар для стрижки волосся в березні 2015

Навряд чи можна знайти людину, якій абсолютно все одно, як вона виглядає. А багато людей в першу чергу звертають увагу саме на волосся. Тому так важливо не тільки вміти за ним доглядати, вкладати в цікаві зачіски, а й знати, коли можна стригтися. Багато хто помилково вважає, що обстригати волосся необхідно лише при наростаючому місяці, але це не зовсім вірно. Якщо ви хочете, щоб воно швидко росло, тоді йдіть до перукаря в першій або в другій чверті місяця.

Але якщо ви не хочете свою модельну зачіску переробляти два рази на місяць, тоді для стрижки краще вибрати період після повного місяця, в той час, коли місяць убуває. Крім того, знаючі люди кажуть, що коріння стануть міцнішими, волосся буде менше випадати і краще тримати об’єм.

Тому перш йти в перукарню необхідно подивитися місячний календар для стрижки волосся на березень 2015 року. Адже на організм людини вплив робить не тільки фаза місяця, його становище, а й день місяця, і сузір’я, в якому він на даний момент перебуває. Якщо брати до уваги загальні рекомендації, то для поліпшення росту волосся відповідними є перша і друга фази місяця, а для збереження форми зачіски — третя і четверта. А от якщо ви запишетесь до майстра на день, коли очікується повний місяць, то отримаєте слухняне, об’ємне волосся, яке буде легко вкладатися. Всі рекомендації щодо стрижки волосся підходять і для того, щоб визначити, коли стригти нігті.

Не менший вплив надає і те, в якому зодіаку на даний момент знаходиться наш супутник. Наприклад, деякі сузір’я ніяк не впливають на стан самого волосся, але стрижки в їх дні призводить до інших клопот. Якщо місяць йде по дому Овна, то відкладіть візит до перукаря, якщо не хочете, щоб у вас виникли проблеми з імунітетом. Сумнівним для стрижки вважається і той день, в який наш супутник знаходиться в Скорпіоні — це може призвести як до серйозних проблем в особистому житті, також і налагодити його.

Зіпсувати волосся через стрижки в несприятливий день дуже легко, для цього виберіть добу, коли місяць буде у Водолії, і ви помітите, як порідшає ваша шевелюра. Хочете дізнатися, як виглядає лупа? Підстрижіться в той день, поки місяць в Рибах. Якщо ви будете щось робити із зачіскою у дні, коли наш супутник буде в домі Рака, то дізнаєтеся, як боротися з неслухняним волоссям, яке відмовляється тримати форму.

У всі інші дні йти в перукарню можна. Найвдалішими вважаються ті періоди, коли наш супутник буде у Тільці, Козерозі і Діві — навіть неслухняне волосся, стрижене в ці дні, стане легко вкладатися, швидше рости і набагато менше сіктися на кінчиках. Для хімічної завивки і фарбування краще вибирати період місяця в Діві. Хочете пишну і здорову шевелюру? Підстрижіться в той час, коли місяць буде в Близнюках, Леві або Терезах. А ось маніпуляції з волоссям у дні, поки супутник знаходиться в Стрільці, обіцяють зміни на краще, успіх у справах і визнання.

Woman Receiving Haircut

Щоб з’ясувати всі ці нюанси, подивіться на місячний календар стрижок на березень 2015 року.

З 01 по 05 березень триває 2 фаза зростаючого місяця.

1 березня: йде 2 фаза наростаючого місяця, 11 і 12 місячні дні зміняться в 15:01, місяць в Раку. 11 доба місяця сприятлива для стрижки, в результаті у вас може покращитися інтуїція. Стрижка на 12 добу призведе до повільного і нерівномірного росту волосся. Крім того вона приверне до вас нещастя.

2 березня: йде 2 фаза зростаючого місяця, в 3:34 місяць увійде в Лева, вже в 16:07 почнеться сприятливий для стрижок 13 день. На 13 добу місячного календаря стрижка волосся принесе щастя і красу.

3 березня: йде 2 фаза зростаючого місяця, о 17:15 настане 14 день місяця, супутник у Леві. День вдалий для стрижок і фарбування. Робота з волоссям на 14 добу допоможе досягти фінансових успіхів.

4 березня: зростаючий місяць, 2 фаза, з 15:57 місяць буде в знаку Діви, з 18:24 почнеться 15 доба. Стригтися можна до початку 15 дня місяця, стрижка на 15 добу сприяє загостренню хронічних хвороб.

5 березня: 2 фаза зростаючого місяця триватиме до 22:06, в цей момент буде повний місяць, відразу після якого розпочнеться 3 фаза і місяць стане убуваючим. 16 день настане в 19:34, 5 березня пройде під знаком Діви. Стрижка на 16 день принесе лише погіршення здоров’я.

06 березня: 3 фаза убуваючого місяця, в 20:44 почнеться 17 день, місяць в Діві. Ретельний догляд за волоссям в цю добу загрожує несподіваними хворобами, проблемами в справах і навіть отриманням травм.

7 березня: 3 фаза спадаючого місяця, в 4:52 вона перейде в дім Терезів, 18 день почнеться в 21:54. Стрижка на 18 добу призведе до того, що всі волосинки стануть неслухняними, крім того, ви можете втратити гроші або навіть майно, ймовірно, що у вас погіршиться здоров’я.

8 березня: йде 3 чверть убуваючого місяця, він знаходиться в Терезах, о 23:05 настане 19 день. Поєднання знака Терезів і 19 діб робить день вдалим для стрижки, вкоротивши зачіску в цей день, ви зміцните здоров’я і навіть продовжите життя.

9 березня: 3 фаза, місяць убуває, 19 добу, о 17:10 супутник перейде в Скорпіон. Ризикований день для стрижки, 19 місячна доба і Скорпіон обіцяють різні прогнози.

10 березня: 3 фаза, місяць убуває, 20 доба почнуться о 00:16, місяць в Скорпіоні. На 20 день відкладіть візит до перукаря, тому що після закінчення стрижки у вас значно погіршиться настрій, виникне відчуття відрази до всього навколишнього.

11 березня: триває 3 фаза, місяць убуває і в 1:27 перейде в свій 21 день, супутник у Скорпіоні. Стрижка на 21 добу сприяє поліпшенню душевного комфорту, вона принесе радість і удачу, допоможе вирішити проблеми.

12 березня: йде 3 фаза спадаючого місяця, в 2:35 настане 22 день, а в 3:03 супутник увійде в знак Стрільця. У цей день астрологи рекомендують йти в перукарню, стрижка волосся за місячним календарем принесе удачу, адже стрижене сьогодні волосся приведе вас до успіху, покращиться матеріальне становище. Правда доведеться стежити за своїм харчуванням, щоб не набрати зайвих кілограмів.

13 березня: триває 3 фаза убуваючого місяця, вона триватиме до 21:48 — в цей час прийде 4 чверть, в 3:41 настане 23 день місяця, який зараз у Стрільці. Вдалий день, волосся стане виглядати здоровим, доглянутим, а у вас навіть покращиться колір обличчя.

14 березня: почалася 4 фаза помітно спадаючого місяця, він в Стрільці до 10:40, в цей час він перейде до Козерога, о 04:40 настане 24 день місяця. Стригтися в 24 добу небажано, це призведе до погіршення здоров’я, дадуть про себе знати всі хронічні проблеми.

15 березня: йде 4 фаза місяця, який убуває, подіями керує Козеріг, о 05:30 настане 25 день. Він обіцяє початок захворювань очей, може збільшитися внутрішньоочний тиск, з’явитися ячмінь або початися запалення.

16 березня: 4 фаза, місяць спадає, в 6:11 прийде 26 місячний день, супутник перейде в дім Водолія в 14:14. Перед тим як визначитися, коли стригти волосся, необхідно знати, що стрижка на 26 день принесе радість і вдачу, але вплив Водолія може призвести до втрати волосся.

17 березня: 4 фаза, спадаючий місяць перейде в 27 добу у 06:44, панівний знак Водолій. Стрижка на 27 день призведе до посилення чарівності і досягненню успіхів.

18 березня: 4 фаза, в 28 добу убуваючий місяць увійде в 7:11, а до будинку Риб він переміститься в 14:58. 28 добу сприяють тому, що ваша чарівність зросте.

19 березня: 4 фаза, в 7:35 спадаючий місяць перейде в 29 день. Не варто сьогодні підстригати волосся, інакше ви можете втратити свою енергію, з’явиться незрозуміла дратівливість.

20 березня: 30 день почнеться в 7:57, але триватиме він мало, адже вже в 13:36 зміняться місячні фази, місяця і дні — прийде новий місяць, 1 чверть і 1 доба. В 14:28 супутник перейде в знак Овна. Забудьте про візит в перукарню сьогодні, дні невдалі для стрижки, хімії, вкладання, фарбування — ці процедури на 30 день залучать нещастя, а на 1 — погіршать здоров’я і можуть навіть вкоротити життя.

21 березня: 1 фаза, зростаючий місяць в 8:18 увійде в 2 день, керівний знак — Овен. Стригтися не бажане — це може призвести до конфліктів.

22 березня: йде 1 фаза, зростаючий місяць увійде в 3 день в 8:41, з знака Овна в Тільця місяць перейде в 14:40. Стрижка нігтів і волосся на 3 день завдасть чималої шкоди організму і сприятиме збільшенню витрат.

23 березня: триває 1 фаза наростаючого місяця, поточний день пройде під пануванням знака Тільця, 4 доба почнеться о 09:07. Стрижка принесе страхи про втрату близьких, помітний дискомфорт і сприятиме ослабленню імунітету.

24 березня: 1 фаза зростаючого місяця, о 09:37 настане 5 день, в 17:22 супутник переміститься в сузір’я Близнюків. Для росту волосся після стрижки необхідно вибрати саме 5 день, при цьому не важливо у Тільці або Близнюках буде місяць. Також стрижка додасть вам впевненість, посприяє збільшенню доходів, налаштує на позитив.

25 березня: 1 фаза зростаючого супутника, в 10:14 прийде 6 день, яким керує сузір’я Близнюків. На 6 день стрижка залучить простуду, погіршить слух і нюх.

26 березня: триває 1 фаза наростаючого місяця, о 11:00 настане 7 день, о 23:45 місяцем почне управляти Рак. Оракул не рекомендує йти в перукарню на 7 добу, це може призвести як до конфліктів, так і до загострення захворювань.

27 березня: в 11:43 зміняться 1 і 2 фаза зростаючого місяця, в 11:53 прийде 8 день, добами керуватиме Рак. На 8 день можна стригтися, це допоможе зміцнити здоров’я і настрій. Але не забувайте про негативний вплив Рака на зачіску.

28 березня: почалася 2 фаза, яка перебуває у Раку зростаючий місяць увійде в 9 добу в 12:53. Якщо ви не хочете захворіти і згадати про проблеми, то не варто йти до перукаря.

29 березня: йде 2 фаза зростаючого місяця, супутник увійде в знак Лева в 9:48, а о 13:58 настане 10 доба. На 10 день протипоказані, як стрижки, так і вкладання — волосся перестане рости, а ваше здоров’я погіршитися.

30 березня: триває 2 фаза зростаючого місяця, о 15:05 розпочнеться 11 день, з цього моменту доба вважається сприятливою для фарбування волосся і стрижки. Маніпуляції з волоссям допоможуть зберегти хороше самопочуття і поліпшать інтуїцію.

31 березня: йде 2 фаза наростаючого місяця, в 16:14 настане 12 день, а о 22:12 супутник увійде під керівництво Діви. Стрижка волосся на 12 добу місяця призведе до того, що воно будуть погано рости, принесуть травми і нещастя.

Отже, сприятливі дні для стрижки волосся у березні 2015 — це дні, коли поєднується благотворний вплив керівного сузір’я і доби місяця. Найкраще йти в перукарню 2, 3, 8, 12, 13, 24, 30 березня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут