додому Поради

Як заснути при хронічних болях

12

Багато пацієнтів потрапляють у порочне коло. Болі, пов’язані з різними захворюваннями та станами, нерідко порушують режим сну, а безсоння посилює симптоми. У такій ситуації лікування потребує системного підходу. Лікарі рекомендують три способи виправити положення.

Розуміння безсоння

Хронічний біль може ускладнити засипання, тому корисно подумати про свій розпорядок сну. Проблема в тому, що вимкнення світла, заспокоєння та зручність не завжди допомагають розслабитись. Коли немає інших відволікаючих факторів, біль здається дуже сильним. Проблема в тому, що у такій ситуації підвищується сприйняття. Важливо зрозуміти, в реальності при спробі заснути біль посилюється не завжди. Як пенсіонеру оформити процедуру банкрутства? , якщо він не може платити за кредитами

Розуміння терапії

Завдання лікарів – допомогти контролювати чи усунути негативні думки та турботи, які не заважають засипанню. Цьому сприяє когнітивно-поведінкова терапія безсоння. Такий метод лікування переважно ліків, тому що не має побічних дій, справляє довгостроковий ефект. Коли людина контролює свої думки, їй легше заснути.

Як заснути при хронічних болях

Ще одна стратегія, що допомагає при безсонні, — техніки релаксації. Вони включають розслаблення певних груп м’язів, керовані образи та медитацію. Це зменшує або усуває напругу, і відволікає від негативних думок про свій стан. дають такі рекомендації щодо засинання:

  • Використовуйте ліжко та спальню тільки для сну та сексу.
  • Виключіть читання, перегляд телевізора та телефону.
  • Лягайте спати Винятково в сонному стані.
  • Якщо ви не можете заснути протягом 15 хвилин після того, як лягли, встаньте та пройдіть до іншої кімнати. Повертайтеся в ліжко тільки, якщо знову відчуєте сонливість.
  • Не пийте ввечері кави та алкоголь.
  • Уникайте денного сну. години до засинання.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня статтяПрофілактика проблем із зором
наступна статтяКористь холодного душу для здоров’я

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут