додому Поради

Користь холодного душу для здоров’я

Не кожна людина відчуває задоволення від прийняття холодного душу, тому віддає перевагу гарячій або теплій воді, тим самим позбавляючи себе певної користі для здоров’я. Якщо про підбадьорливий вплив холоду відомо всім, то про інші її корисні переваги ми іноді навіть не підозрюємо. Так що холодний душ корисний організму. Холодний душ освіжає.

Фото від Lars Zahner

Для більшості людей, які люблять бути активними та енергійними протягом усього дня, холодний душ справді може бути корисним. Це освіжає вас, а також підвищує вашу пильність.

Це корисно для імунітету

Відомо також, що холодний душ допомагає вам зміцнити імунітет. Таким чином, ви можете прийняти холодний душ, якщо хочете захистити себе від хвороб та покращити функціонування своєї імунної системи.

Холодний душ корисніший для здоров’я шкіри та волосся

Холодний душ також може допомогти вам покращити здоров’я шкіри та волосся. Холодний душ допомагає запечатати пори вашої шкіри і не допускає потрапляння бруду до шкіри. Крім того, це також корисно для волосся і шкіри голови. Штраф за куріння в громадському або недозволеному місці.

Холодний душ покращує кровообіг

Відомо також, що холодний душ покращує кровообіг. Це знижує температуру тіла, що, своєю чергою, призводить до поліпшення циркуляції крові. Холодний душ допомагає вам очистити закупорені артерії та навіть знижує кров’яний тиск.

Це засіб від стресу і корисний при депресії

Ви можете помітити значне зниження рівня стресу, коли приймаєте холодний душ. Холодний душ також вивільняє хімічний бета-ендорфін або хімічні речовини, що вбивають депресію, і, таким чином, допомагає в лікуванні тривожних розладів. Поліпшує репродуктивне здоров’я

Корисність холодного душу для здоров'я

>

Відомо, що холодний душ покращує репродуктивне здоров’я чоловіків, стимулюючи вивільнення гормону тестостерону.

Прискорює втрату ваги

Холодна вода підвищує обмін речовин, що сприяє втраті зайвої ваги. Крім того, щоб зігрітися після такої підбадьорливої ??процедури, організму потрібно витратити чимало калорій.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут