додому Мода і стиль

Красиві коси на середнє волосся

Зробити красиві коси на середнє волосся неважко, знадобиться трохи вправності і фантазії. Зачіски з косами настільки популярні, що не варто обмежувати себе встановленими колись нормами плетіння, можна експериментувати з напрямком кіс, з їх кількістю, включаючи в зачіску декоративні елементи і навіть живі квіти, якщо ви робите веснянє чи літнє вкладання. Якщо у вас волосся середньої довжини, включайте уяву і прикрашайте себе косами, які можуть виглядати як строго, так і неймовірно романтично.

Коса-ободок

Коса, оформлена у вигляді обідка, це найпростіший спосіб зробити зачіску з плетінням без складного декорування. Для неї не знадобиться довге волося — досить середнього, але достатньо довгої, щоб вистачило від одного вуха до іншого за рівнем чола.

11-12-14-foto-600x345-2

Розчешіть волосся, візьміть товсте пасмо за вухо. Сплетіть з нього класичну кіску або дрібну кіску в стилі «риб’яча кістка». Готову косичку зафіксуйте тонкою гумкою на кінчику і перекиньте на протилежну сторону, закріплюючи за іншим вухом. Ви можете розташувати косу близько до чола, наприклад, якщо воно високе і ви хочете скорегувати цю особливість. Можна розташувати косу ближче до верхівки і отримати жіночний образ. Для літнього стилю зачіски можна волосся попередньо трохи підкрутити, тоді коса-ободок прекрасно впишеться в цей розслаблений стиль.

Коса-корона

Косу-корону спочатку облюбували знаменитості, зробивши з цієї типово слов’янської зачіски улюблений стиль для червоних доріжок, а потім і їх шанувальниці із задоволенням прийняли для себе це цікаве вкладання. Безсумнівною перевагою цієї зачіски є її невимушеність. Її можна зробити навіть на волоссі до плечей і вище, вона заплітається як на прямих волоссях, надаючи стилю вишуканості, так і на хвилястому і кучерявому волоссі, які вона приборкує, не позбавляючи їх володарку індивідуальності.

11-12-14-foto-600x400-1

Косу-корону на середньому волоссі краще робити не гладкою, а трохи розпатланою, навмисне випускаючи по всьому колу прядки, які ніби випадково вибилися з-під зачіски — це додає вкладанні яскравості, роблячи стиль розслабленим і вільним.

Вільна бічна коса

Якщо у вас пряме волосся середньої довжини, і ви неохоче придумувати цікаві способи укладання для нього, спробуйте цей дуже простий і одночасно стильний образ. Його слідом за косою-короною адаптували до свого зоряного стилю багато знаменитих жінок. Цей стиль підходить для тих, кому чужа акуратність і гладкість в зачісках, і вони прагнуть до створення волелюбних невимушених зачісок. Така коса краще виглядає на світлому волоссі, в яких поєднується декілька відтінків блонда.

Висушіть волосся феном і надайте йому об’єм, безладно розтріпавши його біля коріння. Гладкість тут ні до чого, і таке вкладання добре підходить для дівчат, у яких стрижка середньої довжини в каскадному стилі. Через нерівномірну довжину волосся може вибиватися з-під зачіски, і це виглядає дуже стильно.

Заплетіть вільну класичну косу або дрібну кіску «риб’яча кістка», дозволяючи градуйованим кінчикам вільно вибиватися з-під неї. Зафіксуйте її тонкою гумкою або шпилькою з кристалами. Така розпатлана бічна коса чудово виглядає на середньому волоссі з довгим бічним чубчиком.

Пучок з косами

Подібне вкладання підійде дівчатам з волоссям середньої довжини, які вони б хотіли повністю прибрати, уникаючи розтріпаності, але при цьому уникаючи повністю гладкого і зализаного образу. Основа цієї зачіски — низький об’ємний фактурний пучок і коси, які з’єднуються в ньому, починаючись від контуру обличчя. Перевагою такої зачіски стає той важливий факт, що для неї необов’язково мити голову, і якщо часу в обріз, а вкладання потрібне для термінового виходу з дому, ви можете зробити саме таку зачіску.

Розчешіть волосся і намітьте кілька кісок від контуру обличчя, які потім будуть «повзти» до низького пучку. Кісок може бути чотири, шість і більше. Спосіб плетіння також залежить від вашої фантазії і від наявності часу. Ви можете сплести звичайні коси з трьох локонів, а можете зробити подобу французьких кіс, які обплутують голову, немов павутина. Коси можете продовжувати до самих кінчиків волосся або зупинитися біля області шиї і формувати з них пучок. Візьміть всю масу волосся, включаючи коси, і закрутіть їх в пучок. Воно може бути як гладким, так і складатися з кіс або бути прикритим косами.

Найбільш ефектно виглядає фактурний пучок з косами, які можна закріпити невидимками або шпильками з ювелірними кінчиками. Це відмінний варіант як для вечірньої зачіски, так і для літнього повсякденного вкладання.