додому Мода і стиль

Як заплести французьку косу — майстер-клас для початківців

Коли ви хочете в якості своєї зачіски що-небудь складніше і цікавіше від пучка на потилиці, гарніше джгута і акуратніше «риб’ячого хвоста», французька коса відмінно вам підійде. Чи хочете ви більш гладку і вишукану зачіску або з більш вільними пасмами, все це можливо з цією зачіскою. Дотримуйтесь кроків, щоб заплести французьку косу.

Коли мова йде про наше волосся, ми завжди шукаємо способи, щоб створити новий образ мінімальними зусиллями. Чим менше суєти, тим краще. Ось де знадобиться ця легка зачіска — французька коса. Повсякденні зачіски можуть виглядати трохи нудними, але з французькою косою ваше волосся може завжди зберігати оригінальність і сучасність.

Для зручного денного образу гладко зачешіться, зробіть акуратну косу, але випустіть кілька пасом спереду, щоб не виглядати занадто суворо. Також злегка ослабте натяг коси біля її основи, трохи потягніть волосся і в самій косі для «сипучого» ефекту. Це також створить ілюзію товстої коси.

11-12-14-foto-600x244-1

Для вечірнього варіанту зачіски, також акуратно зачешіться і заплетіть французську косу міцніше. Закріпіть зачіску великою кількістю блискучого лаку для більш яскравого і модного образу цієї класичної шкільної зачіски.

Покрокове керівництво, як зробити відмінну французьку косу

  • Поділ волосся. Для стильності тугої коси розділіть волосся на три частини, починаючи від лінії росту волосся на лобі, так само, як і при роботі зі звичайною косою. В якості альтернативи для більш вільного стилю, зачешіть волосся назад, візьміть верхнє центральне пасмо, починаючи від передньої лінії росту волосся до верхівки, і закріпіть його гумкою, щоб зафіксувати. Коса тоді буде починатися ні від чола, а далі, надаючи зачісці гарний ефект водоспаду.
  • Заплітання волосся. Перехрестіть два крайніх пасма з обох боків з центральним пасмом.
  • Вплетення в косу іншого волосся. Додавайте в косу нові пасма волосся по мірі просування по голові.
  • Продовжуйте так до лінії волосся на шиї ззаду.
  • Затягуйте. Робіть пасма акуратними і підтягуйте їх щоразу, коли ви переплітаєте волосся, щоб уникнути будь-яких небажаних нерівностей і розтріпаності.
  • Як закінчити косу. Перекиньте решту незаплетеного волосся через плече і закінчіть зачіску як звичайну косу. На цьому ви закінчите зачіску. Тепер все, що залишилося зробити, — вирішити, який нанести макіяж, щоб він поєднувався з вашою новою французькою косою.

Для більшого натхнення і більшої різноманітності варіантів ознайомтеся з подібними зачісками знаменитостей.