додому Краса і здоров'я

Як нафарбувати очі, щоб вони здавалися більшими: виразність і помірність

Виразні очі — мрія всіх жінок, тому майже всі хоча б з особливого приводу прагнуть зробити макіяж, який підкреслив би очі, збільшуючи їх. Як нафарбувати очі, щоб вони здавалися більшими? На це питання немає однозначної відповіді. Підбір засобів декоративної косметики і техніка їх нанесення в чомусь залежать від розрізу очей, ступеня припухлості повік, глибини посаджених очей, вигину брів.

Звичайно, не слід скидати з рахунків випадок, для якого створюється макіяж, індивідуальність і особистий смак дівчини. Комусь підійде ретро-макіяж у стилі п’ятдесятих, інші віддадуть перевагу непомітному натуральному макіяжу або класичному «серпанку».

11-12-14-foto-600x400-2

Культ особистості

Індивідуальні особливості обличчя і власний погляд на те, який макіяж для візуального збільшення очей підійде більше — це основа основ при підборі косметики і техніки. Не можна сліпо слідувати загальним радам професійного візажиста, який, зрозуміло, в курсі всіх свіжих тенденцій в макіяжі і здатний створити красивий, модний і виразний макіяж очей. Всі поради необхідно розмежовувати за потребою, приймаючи для себе тільки ті, які підійдуть вашим власним особливостям — структурі обличчя і індивідуальному стилю.

Знання свого обличчя і стилю допоможе уникнути безглуздих помилок макіяжу, які властиво робити дівчатам у гонитві за великими, широко розкритими очима.

Попередження помилок

Існує ряд небезпечних засобів і технік макіяжу, які можуть зіграти на руку одній дівчині, зіпсувавши образ іншої.

Перламутрові тіні і підводка. Багато дівчат, особливо на вихід, фарбують очі тінями або підведенням з ефектом перламутрового сяйва. Блиск освіжає обличчя, стирає ознаки втоми, більше того, він здатний навіть збільшити очі, що і радять застосовувати багато візажистів, накладаючи краплю сяючого засобу у внутрішній куточок ока. Але якщо у вас опуклі очі і, тим більше, припухлі повіки, блискуча декоративна косметика тільки підкреслить цей недолік. Увагу оточуючих буде сконцентровано не так на великих красивих очах, а на жирній плямі у внутрішньому куточку і під бровою.

Ефект блиску здатний робити очі більше, але застосовувати його варто дівчатам без припухлих повік, з натуральною матовою шкірою без сального сяйва і в дуже помірній кількості. Якщо ви користуєтеся тінями або підведенням із сяючою текстурою заради коригувальних властивостей, вибирайте шовковистий блиск, а не розкішний глянець або перламутр, який варто залишити губам.

Важкі стрілки. Зачаровуючі погляди кінодив п’ятдесятих-шістдесятих років надихають досі. Макіяж очей в стилі пін-ап, драматично розлітаючі стрілки, нанесені твердою рукою професійного візажиста або досвідченної модниці, донині відтворюються з метою створення виразного погляду і автентичного вантажного образу. Досить поглянути на фотографії Одрі Хепберн або Софі Лорен, які внесли свою частку в популярність такого макіяжу, щоб захотіти таким способом зробити свої очі яскравішими і виразнішими.

Макіяж очей зі стрілками в стилі ретро може зробити очі більше, але не завжди. Якщо у вас маленькі чи глибоко посаджені очі, ефект від подібних експериментів може бути зворотним — очі сховаються під покровом важкого розчерку лайнера і стануть ще меншими. Якщо ваші очі маленькі, не намагайтеся зробити їх більше такими радикальними способами. Вам знадобиться підводка, але дуже делікатна й тонка.

Театрально-лялькові вії. Чи не кожен виробник туші для вій сьогодні може похвалитися в лінійці тушшю з так званим ефектом театральних вій. Під ним мається на увазі підкручування і поділ вій таким чином, що вони можуть виглядати досить штучними, майже як накладні. Іноді такий ефект доречний, наприклад, на карнавальних вечірках, але багато дівчат, прагнучи зробити очі більшими, не гребують подібними декоративними експериментами для повсякденного макіяжу. В результаті вони походять швидше на ляльок або героїнь епохи рококо.

Якщо ви хочете збільшити очі і виглядати природно, не зловживайте театральним макіяжем. Туш повинна злегка підкручувати вії і робити їх в міру об’ємними, пухнастими і натурально розділеними, а не комічно закрученими.

11-12-14-foto-600x543-1

Бажані засоби і техніки макіяжу для збільшення очей

Білий олівець. Білий матовий олівець повинен обов’язково оселитися у вашій косметичці, якщо ви хочете збільшити очі макіяжем. Олівець може бути не обов’язково кіпенно-білим, можна вибирати трохи більш приглушені варіанти, наприклад, відтінок слонової кістки, і необов’язково повністю матовим — можливий легкий шовковисто-сяючий ефект.

Білим олівцем потрібно висвітлювати внутрішній куточок ока і проводити лінію аж до середини на нижній і верхній повіці  (або тільки на одній з них, залежно від обраної техніки). Якщо очі дуже маленькі й вузькі, візажисти радять практично безпрограшний прийом, який дозволить привідкрити їх. Потрібно провести білим олівцем по всій внутрішній частині нижньої повіки, тобто, по слизовій, відзначаючи також і внутрішній кут ока. Щоб макіяж виглядав натуральним, верхню повіку білим кольором можна не чіпати зовсім або захопити трохи у внутрішнього куточка. По лінії росту нижніх вій можна зробити тонку природну підводку і акуратно її розтушувати.

Якщо ви вирішили використовувати білий олівець для збільшення очей, подбайте заздалегідь про корекцію синців і мішків під очима. Якщо синява під нижнім повіком залишиться, то в комплекті з білим олівцем очі будуть виглядати болючими.

Темна підводка на верхній вії. Багато дівчат, бажаючи збільшити очі макіяжем, повністю обводять очі темним підведенням. У результаті вони можуть отримати зворотний результат. Щоб очі здавалися розкритими, потрібно зосередити темну підводку на верхній вії, а світлий олівець або тіні — на нижній. Така техніка завжди створює ефект виразних очей без обважнення, який властивий повній обводці абрису або класичного димчастого макіяжу.
Такий макіяж підходить дівчатам, які страждають від припухлої або опущеної вії. Виразності очам додає не широка жирна чорна підводка, а скоріше природна. Краще профарбувати лінію росту верхніх вій, рухаючись олівцем з внутрішньої сторони, тобто, знизу, потім акуратно розтушовуючи її.

Ефект «метелика». Його використовують як для тривимірного природного макіяжу очей, так і для димчастого макіяжу Смоукі айз. Згадайте, як виглядає крило метелика, і ви відразу зрозумієте, про що йде мова. Саме в такій формі повинно проводитися розтушування тіней на верхній вії. У середині верхньої повіки лінія тіней практично зливається з лінією росту вій, потім вона піднімається по діагоналі, створюючи обриси крила метелика. Ці тіні повинні бути найбільш темними по відтінку, якщо в макіяжі використовується не один колір.

Акуратні брови і вії

Стан брів і вій не менш важливо для створення гарного макіяжу з ефектом великих розкритих очей. Деякі дівчата нехтують станом своїх бров. Щоб очі здавалися більшими, кінчик брови повинен бути акуратно вищипаний і піднесено-злітаючий, тому не допускайте зайвих волосків від рунистих брів на верхній повіці.

Вії для великих очей повинні бути добре промальовані і красиво, але природно загнутими. Можете вдатися до щипчиків для завивки вій перед нанесенням туші або обмежитися тушшю з підкручуючим ефектом. Намагайтеся профарбовувати всі вії, особливо зосереджуючись в куточках очей. Якщо робите макіяж у стилі ретро, ??обмежтеся тушшю тільки на верхніх віях.