додому Краса і здоров'я

Каскадна стрижка на довге волосся: рухома зачіска

4281

Каскадна стрижка на довге волосся стає кращим способом внести різноманітність в усталений стиль. Довге волосся, якщо воно красиве і здорове – це завжди прикраса жінки, але прекрасній статі час від часу хочеться різноманітності, а позбавлятися від довжини може бути дуже шкода. Цього робити не знадобиться, якщо ви попросите свого перукаря зробити красиву каскадну стрижку із збереженням або невеликою корекцією довжини.

Така зачіска не тільки відновить ваш звичний образ, вона зробить волосся рухливим, чого воно часто буває позбавлене при великій довжині і рівному контурі.

11-12-14-foto-600x355-1

Об’єм і стиль для тонкого волосся

Зазвичай власницям тонкого волосся не рекомендується носити їх довгими, тому що зачіску важко підтримувати красивою. Якщо волосся ніяк не опрацьоване по контуру, немає ні чубчика, ні навіть градуювання на лицьовій стороні, волосся виглядає млявим, що нікого не прикрашає. Якщо вам дуже не хочеться позбуватися від довжини, спробуйте каскадну стрижку, яка освіжить ваш стиль і перетворить вас. Каскад на довгому тонкому волоссі не рекомендується залишати одноколірним, можна зробити красиве натуральне мелірування, контрастне колорування або додати кілька світлих пасм на основі з темного волосся.

Стрижку каскад можна укладати дрібними натуральними хвилями, заплітаючи косичку на вологому волоссі або накручуючи їх на вертикальні спіралеподібні бігуді. Якщо скористатися легким термозахисним спреєм або рідким лосьйоном для вкладання перед накручування, таке волосся може довго зберігати форму, на відміну від довгого густого волосся.

При вузькому обличчі з тонкими рисами стрижку можна доповнити прямим прорідженим розпатланим чубчиком до брів. Широкоскуластим дівчатам краще зупинитися на діагональному чубчику довжиною не нижче підборіддя, яке можна укладати набік для корекції форми обличчя.

Рухливість і розкіш густого волосся

На густе волосся, щільне, здорое і сяюче без зайвих зусиль важко поскаржитися. Які проблеми можуть бути у власниці такого багатства? Але вони є, і одна з них – безжиттєвість зачіски при одноманітній довжині, через що навіть гарне від природи волосся втрачає значну частину своєї чарівності. Щоб уникнути цього прикрого непорозуміння і розкрити всю красу волосся, демонструючи його життєву силу, досить зробити акуратну каскадну стрижку.

Стрижка такого волосся повинна бути дуже помірною. Не слід сильно стоншувати кінчики і захоплюватися філіровкою по всій довжині. Каскадна стрижка для довгого густого волосся – це стрижка пластами, яка полегшує завдання ранкового вкладання і розкриває красу волосся, підкреслюючи багатство його структури і сяйва. Робити чубок чи ні – справа індивідуального вибору за типом обличчя. Нерівномірна довжина кінчиків повинна починатися нижче рівня підборіддя, майже для будь-якого обличчя підійде довгий бічний чубчик, який можна вкладати, розділяючи на дві рівні частини або на один бік, обризгуючи спреєм для сяйва.

Приборкання кучерявого волосся

Довге кучеряве волосся не завжди влаштовуює свою господиню з причини складності підтримки форми. Якщо волосся довге, основна кучерявість може припадати на довжину волосся, а прикоренева зона залишається більш гладкою. Таке волосся позбавлене рухливості, і їх долею часто стають довгі одноманітні коси або пучки. Щоб з простої красуні перетворитися на красуню модну, варто розглянути варіант каскадної стрижки.

Працюючи з довгими кучерявими волоссям, майстер надає йому форму, якої вони були позбавлені. Регулярне підтримання каскадної стрижки на хвилястому волоссі не тільки додає образу стиль, а зачісці динамічності, він оживляє волосся, яке, будучи хвилястим, найчастіше має пористу структуру і страждає від нестачі вологи.

Каскадна стрижка на довгому хвилястому волоссі відкриває для її власниці широкі можливості для експериментів, у тому числі для здобуття зачіски з сяючими прямими м’якими хвилями. Пласти, якими оформлена стрижка, і градуювання у лицевого контуру, яке присутнє в зачісці, полегшує завдання вкладання волосся феном і брашингом або стайлером, що додає зачісці об’єм і гладкість, посилюючи сяйво.

Довгий каскад «шапочкою»

Каскад на довгому волоссі, яке оформлено шапочкою на голові, дуже популярна зачіска, яка підходить волоссю будь-якої текстури. Її праматір’ю можна вважати коротку стрижку паж, яка в наші дні більш відома під назвою каре. Обсяг такої зачіски зосереджений в області голови, присутній довгий чубок, спущений до брів, іноді оформлене м’якою філіровкою або чітко вистриженими півколом. Довжина волосся при цьому може доходити до рівня нижче лопаток, але щоб подібна стрижка виглядала сучасно і носилася зі зручністю, довжина повинна бути помітно прорідженною.

З лицьового боку вниз спускається виразна градуйована «драбинка» до самих кінчиків. Ззаду стрижка може бути оформлена шапочкою в буквальному сенсі, коли верхній шар волосся не спускається нижче шиї, але з-під нього довжина волосся йде, безперервно спускаючись майже до талії.

Така зачіска хороша для вузького обличчя, яким не рекомендується залишатися без чубчика, і переважно створювати хороший обсяг в області голови. Щоб волосся в ньому не виглядало тонким, таку каскадну стрижку слід поєднувати з оригінальними техніками фарбування, що підкреслюють сяйво волосся.

Каскад-шапочка підходить в основному для прямого волосся. Його можна робити і дівчатам з кучерявим волоссям, але стрижка в їхньому випадку буде виглядати недбало розпатланою, що теж дуже актуально, особливо для однотонного фарбування.

попередня статтяЯк нафарбувати очі, щоб вони здавалися більшими: виразність і помірність
наступна статтяЗнежирений сир – популярний продукт у тих, що худне і спортсменів